STK'lardan Reşat Çetin'e Ziyaret

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Resul Şahin ve STK temsilcileri, Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN`i makamında ziyaret etti.

STK'lardan Reşat Çetin'e Ziyaret
Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Resul Şahin ve STK temsilcileri, Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN`i makamında ziyaret etti.

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN`e makamında nezaket ziyaretinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri Müdür ÇETİN`e yeni görevinde başarılar diledi.

Elazığ STK Platformu Dönem Sözcüsü Resul ŞAHİN Elazığ ve Elazığ`daki Sivil Toplum çalışmaları ile ilgili olarak Müdür ÇETİN`i bilgilendirirken, Milli Eğitim Müdürü Reşat ÇETİN`de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Elazığ`a hizmet için geldiğini ifade eden Reşat ÇETİN konuşmasında; Biz buraya hizmet etmek, başarılı olmak ve Elazığ`ımızı layık olduğu başarı merdivenlerinin en üst basamaklarına çıkarmak için geldik. Bu hizmet yarışımızda sizlerinde desteklerini bekliyoruz. Elazığ insanının kadirşinas ve de eğitim düzeylerinin yüksek olduğunu biliyoruz. Elimizdeki kadroyla, sizin gibi güzel insanlarla ve Sayın Valimiz liderliğinde inşallah güzel hizmetler yapacağız. Eğitim kalitesinin hak ettiği yere gelmesi için çaba sarf edeceğiz, hedefimiz budur. İnşallah bu hedefimizi gerçekleştirmek için güç birliği, sinerji oluşturabilirsek başarılı olacağımıza inanıyorum. Sivil Toplum Kuruluşları bizim yapacağımız çalışmalarda işbirliği içerisinde olacağımız, fikir alışverişinde bulunacağımız ve faydalı hizmetlerimizde desteklerini isteyeceğimiz kuruluşlardır.Bu vesile ile bugün burada olmanız beni ziyadesi ile memnun etmiştir. Bundan sonra da sizlerle sık sık bir araya gelip güzel Elazığ`ımız için yapacağımız çalışmalarda fikir alışverişinde bulunmak, beyin fırtınası yapmak ve değerli fikirlerinizden yararlanmak isterim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2012, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER