“Topu Taca Atmam, Doksana Atarım”

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Kırklar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

“Topu Taca Atmam, Doksana Atarım”

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Şerifoğulları, “Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Biz göreve geldiğimizde hiçbir sorunu ötelemeyeceğiz. Ben topu taca atacak bir adam değilim. Ben futbolcuyum. Vurduğumu doksana atarım.” dedi.

AK parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Başkan Adayı Şerefoğulları, seçim çalışması kapsamında Karayolları 8 Bölge müdürlüğü çalışanları, Bölge Camii civarındaki esnafları ziyaret etti. Şerifoğulları, akşam saatlerinde ise Kırklar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Şerifoğulları’nın mahalle ziyaretine AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de eşlik etti.

Kırklar Mahallesi sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, burada yaptığı konuşmada, Elazığ’ın her mahallesine proje hazırladıklarını belirterek, bu projelerin hayata geçmesiyle Elazığ’ın daha da güzelleşeceğini, gelişeceğini vurguladı.

Her Mahalleye eşit hizmet götüreceklerini ifade eden Şerifoğulları, Kırklar Mahallesi için de önemli hizmetler gerçekleştireceklerini belirtti.

“EN BÜYÜK SEVDAM ELAZIĞ”

Elazığ’a en güzel hizmetleri getirebilme adına gece gündüz çalışacaklarını ifade eden Şerifoğulları, “Bizler çalışacağız, mücadele edeceğiz, gayret edeceğiz. Sizlerle birlikte uyumlu ve istişareli bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim sevdamız millet, bizim sevdamız memleket. Elazığ’a en güzel hizmeti getirebilme adına, bu aşkımızı büyütebilme adına bu yolda gece gündüz demeden çalışacağız. Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımız. Biz sorunları çözmek için buradayız. Biz hiçbir sorunu ötelemeyeceğiz. ‘Sorun varsa çözüm hemen yanıbaşındadır’ mantığı ile hareket edeceğiz. Ben topu taca atacak bir adam değilim. Ben futbolcuyum. Vurduğumu doksana atarım.” diye konuştu.

“VADEDECEĞİMİZ HER PROJEYİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Elazığ’ın bütün sorunlarını bildiklerini ve buna yönelik projeler hazırladıklarını belirten Şerifoğulları, şöyle konuştu: “90 günden fazladır her mahallemizi gezerek projelerimizi, partimizi, şahsımızı anlatıyoruz. Yapabileceklerimizi anlatıyoruz. Elazığ’ın her tarafını karış karış geziyoruz. Muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, halkımızla, esnaflarımızla bir araya gelerek onların Elazığımızla ilgili beklentilerini, sıkıntılarını, taleplerini dinledik, not ettik ve bu sıkıntıları, sorunları çözüme ulaştırabilme adına bunları projelendirdik.  Bizim siyasetimizin özünde tevazu, samimiyet, dürüstlük, adalet şeffaflık, hesap verebilirlik ve aynı zamanda gönüllere girebilme olacağını söylüyoruz. Bu şehrin her karış toprağına, her bölgesine adaletli bir şekilde hizmet getireceğimizi söylüyoruz.  Adaletten asla taviz vermeyeceğimizi iddia ediyoruz. Adaletle hükmedersek Elazığımızı hayal ettiği noktaya getireceğimizi biliyoruz. Şeffaflıkta asla taviz vermeyeceğiz.  Şeffaflık bizim yönetim felsefemizin en başında gelen ilkelerimizden biri olacak. Yapacağımız her işte sizlerin bilgisi olacak. Bütün çalışmalarımız ve aldığımız bütün kararlar sizlerin denetiminde olacak. Aynı zamanda tasarruftan bahsediyoruz. Belediyeye giren her kuruşta sizlerin hakkının olduğunu, fakir, fukaranın olduğunu gözeterek çalışmalarımızı bu şekilde yapacağız.  Şehrimizin her bölgesine eşit götüreceğiz. Biz mahallelerimizdeki eksiklikleri biliyoruz. Mahallelerimizin sıkıntılarını çözebilme adına profesyonel bir ekiple, işin ehli bir ekiple gece gündüz demeden çalışacağız. Sizlere en güzel hizmeti getirebilme adına mücadele vereceğiz. Kesinlikle aldatan olmayacağımızı söylüyoruz. Sizlerden oy alabilme adına uçuk projeleri, hayali projeleri kesinlikle vadetmeyeceğiz. Bizim vadettiğimiz projeler Elazığ’ın asli problemleri. Vadedeceğimiz her projeyi hayata geçireceğiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER