ÜLKÜCÜ TEKNİK ELEMANLAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Kısa adı ÜLKÜ TEK olan Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği Elazığ Şubesinde yapılan Olağanüstü Kongre ile görev değişikliğine gidildi.

ÜLKÜCÜ TEKNİK ELEMANLAR DERNEĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

 Kongreye tek aday ve tek liste ile giren Turan Yıldız, 6 yıldır başkanlık görevini yürüten Vedat Demirbağ dan görevi devraldı.

 Demirbağ, yeni başkan ve yönetimine başarılar dileyerek, çıktıkları bu kutlu yolda her zaman yanlarında olacağını belirtti. Yeni başkan Turan Yıldız ise anneler günü vurgusu yaparak, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutlarım dedi. Sözlerine şöyle devam eden Yıldız, emperyal güçlerin ve içerideki uzantılarının ülkemiz üzerindeki emellerini gerçekleştirmelerini engellemenin tek yolu güçlü olmaktan geçmektedir. Bu güç ise ancak, ilimle, bilimle ve fenle sağlanabilir. Bu bağlamda ülkemiz hiç olmadığı kadar yetişmiş teknik elemana ihtiyaç duymaktadır. Bizler de Ülkü Tek olarak ALLAH'ın izni ile ilimizdeki tüm vatansever ülkücü teknik elemanları harekete geçirmekle işe başlayacağız. Onlarla buluşacağız, kendimizi ve vizyonumuzu anlatacağız. İlimiz, bölgemiz ve ülkemiz için neler yapabileceğimizi konuşup tartışacağız.” dedi. Son olarak eski başkan Demirbağ'a geçmişte yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Yıldız'ın yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor.

Turan Yıldız    İnşaat Mühendisi

 İbrahim Celik   Mimar

Doç. Dr. Uğur Çalıgülü     Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Remzi Yegen      Kimya Mühendisi

Süleyman Soysal     İnşaat Mühendisi

 Veysel Çakır       Ziraat Mühendisi

Suat Aluçlu       Ziraat Teknikeri

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER