Ulukent'ten Şehir Hastanesine Otobüs Seferleri Başladı

Elazığ Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü tarafından Ulukent Mahallesine sefer yapan belediye otobüslerinin sefer saatlerinde düzenleme yapılıp Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesine direkt seferler başlatıldı.

Ulukent'ten Şehir Hastanesine Otobüs Seferleri Başladı

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesinden yapılan açıklamada, "Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları'nın talimatıyla Ulukent Mahallemizden Şehit Fethi Sekin Şehir Hastanesine direkt seferler 13 Mayıs Pazartesi günü itibariyle başlatıldı. Ulukent Mahallemize giden otobüslerimiz gün içerisinde hastaneye 5 sefer düzenleyecek. Hastane içerisinden geçecek otobüsler ilk olarak Elazığ Öğretmen Evi önünden hareket edecek. Seferlerin başlamasıyla birlikte mahalle sakinlerimizin önemli bir sorunu giderilmiş oldu. Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından hastane güzergâhında açılan yeni imar yolunda da çalışmalar aralıksız devam etmektedir" ifadelerine yer verildi.

Hastane içerisinden geçecek otobüs sefer saatleri ise şu şekilde planlandı;

İlk Sefer Saati: 07.00

İkinci Sefer Saati: 07.20

Üçüncü Sefer Saati: 12.00

Dördüncü Sefer Saati: 12.20

Beşinci Sefer Saati: 17.00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan acik
Ramazan acik - 2 hafta Önce

Sayın belediye başkanım Elazigin diğer mahallerindede aynı sıkıntı var. Bildiğiniz üzere eski hastanelerin kapatılmasından dolayı yıldız bağları. Fevzi Çakmak mah. İzzetpasa Mah.Yenimahalle ve Üniversite mah ikamet eden vatandaşların yeni şehir hastanesi ne ulaşımı konusunda yardımcı olmanızı en azından 2 hastane firatla şehir hastanesi arasında link olursa yunus emre bulvari üzerinden bu sıkıntı giderilmiş olur. Veya hilalkentten gelen link aracı gidiş ve dönüş aynı güzergahta olursa bu sıkıntı bir nebze olsun hafifler inşAllah bu mübarek günler hürmetine yardımcı olursunuz

Yasin GÖRGÖZ
Yasin GÖRGÖZ - 1 hafta Önce

Birliğimiz beraberliğimiz daim olur İnşAllah.Ispartadan bir baskilli

SIRADAKİ HABER