Yanılmaz, tuhafiyeci esnafıyla bir araya geldi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ‘Güçlü Ekonomisiyle Yeni Elazığ Yolunda Esnaf Buluşması 7. İstişare toplantısında tuhafiyeci ve manifaturacı esnafıyla bir araya geldi.

ELAZIĞ GÜNCEL 12.01.2017, 17:17 12.01.2017, 17:17
526
Yanılmaz, tuhafiyeci esnafıyla bir araya geldi.

  Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ‘Güçlü Ekonomisiyle Yeni Elazığ Yolunda Esnaf Buluşması 7. İstişare toplantısında tuhafiyeci ve manifaturacı esnafıyla bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve esnafların sorunları ve çözüm yollarının ele alındığı buluşmaya, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu, STK temsilcileri ile tuhafiyeci ve manifaturacı esnafı katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen buluşmada konuşan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, ‘hizmet nimettir’ düsturuyla hareket ettiklerini ifade ederek, Elazığ’a ve Elazığ esnafına en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olduklarını kaydetti.

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem ise esnaf sanatkarlara verdiği destekten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanımızın kapıları her zaman sonuna kadar bizlere açık oldu. Sayın Başkanımıza en büyük teşekkürüm kayıt dışı esnaflarımızı kayıt altına alınmasına yönelik katkıları içindir. Geçen hafta Berberler ve Kuaförler Odası üyeleriyle gerçekleştirilen toplantıda Oda Başkanımız Sayın Belediye Başkanımız göreve geldiğinden bu yana 450 üye sayısının 700’lere çıktığını söyledi. Biz Elazığ’da kayıt

dışı esnafın çalışmasından yana değiliz, Sayın Belediye Başkanımız bu konunun üzerine ciddiyetle gidiyorlar.” diye konuştu.

Son olarak söz alan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Biz birbirimizi ne kadar korursak, birbirimize ne kadar sahip çıkarsak, birbirimizi iyilik noktasında ne kadar teşvik edersek, o kadar kendimiz kazanırız. Bu şehir büyür, bu şehir gelişir ve bu büyümeden, gelişmeden sonuç olarak hepimiz kazanırız. Kalkınmanın ve gelişmenin temelini ekonomi oluşturuyor. Bu nedenle Elazığ Belediyesi olarak şehrimizde ekonominin gelişmesi için birçok çalışmanın içerisinde yer alıyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımızı da sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
16°
açık
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:30
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:37
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@