Yazar Keleştimur, İletişim Lisesi’ne Konuk Oldu

Gazeteci Yazar Bedrettin Keleştimur, ‘Okur-Yazar Buluşmaları’ Kapsamında İletişim Lisesi’nde düzenlenen programda yeni çıkardığı kitabını anlattı.

Yazar Keleştimur, İletişim Lisesi’ne Konuk Oldu

Gazeteci Yazar Bedrettin Keleştimur, ‘Okur-Yazar Buluşmaları’ Kapsamında Necip Güngör  Kısaparmak Anadolu İletişim  Meslek Lisesi’nde düzenlenen söyleşi programına konuk oldu. Gazetecilik Alanı Şefi Ayhan Sarıkaya’nın sunuculuğunu yaptığı programda Keleştimur, yeni çıkardığı ‘Kelimeler ve Kavramlar’ kitabını öğrenciler için imzaladı.

Yazar Bedrettin Keleştimur, kavramlar hakkında bilgi veren genel bir kitabın piyasada bulunmadığını belirterek bu ihtiyacı gidermek, farkındalık yaratmak için ‘Kelimeler ve Kavramlar’ kitabını yazdığını söyledi. Elazığ Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nin kuruluşundan bugüne birçok başarılı çalışmaya imza attığını kaydeden Gazeteci Keleştimur, öğrencilerden okudukları okulun değerini fark etmelerini ve kendilerine sunulan imkanlardan yararlanmalarını istedi. Elazığ’ın medya sektöründe gelişmiş iller arasında yer aldığına dikkat çeken Keleştimur, İletişim Lisesi’nin, yetiştirdiği elemanlarla buna büyük katkı sağladığını ifade etti. Keleştimur, okumanın önemi ile ilgili olarak öğrencilere şunları söyledi: Farklı ve ayrıcalıklı olmak istiyorsanız okuyun. Okuyarak dini, milli ve sosyal değerlerinizin farkına varın.

Program, Elazığ’ın değerli şairlerinden Tuncer Sönmez’in kendisine ait ‘Sen’ şiirini okumasıyla devam etti. Programa misafir olarak katılan Manas Genel Yayın Koordinatörü Şenel Bulut’ta İletişim Lisesi’nin yaptığı başarılı çalışmaları anlatarak,  öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Söyleşinin son bölümünde öğrencilerden gelen sorulara cevap veren Gazeteci Yazar Bedrettin Keleştimur, programdan sonra kitaplarını imzaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER