Yeniden Refah Partisi İlk ilçe kongresini Keban da yaptı

23,03,2019 Cumartesi günü saat: 10,00 da gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Keban 1.olağan kongresi ilçe binasında gerçekleşti.

Yeniden Refah Partisi İlk ilçe kongresini Keban da yaptı

Kongreye;  Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz,  Merkez ilçe Başkanı Oğuz Duman, Genel Merkez Teşkilatlanma Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Genel Merkez  Gençlik Kolları Genel  Başkan  Yardımcısı Samet Can, Yeniden Refah Partisi  Elazığ il yönetim Kurlu ve Merkez İlçe yönetim kurulu  üyeleri. Gençlik  kolları üyeleri Keban  İl teşkilat üyeleri ve çok sayıda Kebanlı  hemşehrilerimiz katıldılar

Toplantıda Yeniden Refah Partisi Keban İlçe Başkanı Mehmet Dumanın hoşgeldiniz ve teşekkür konuşmaları ve Merkez ilçe Başkanı Oğuz Duman kısa bir selamlama konuşmasından sonra  Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz konuşmalarını yaptılar. Konuşmasına  selamla ve teşekkür  ile başlayan Uymaz, Keban ilçesinin ilk kongre yapması dolayısıyla Teşkilat mensuplarına ve tüm Kebanlıları tebrik etti.

Ülke gündemine de değinen uymaz, Yeniden Refah Partisinin amaçlarını da anlattı. 94 ruhunun yeniden canlanacağını ve Milli Görüşün 2. 40 yılının yaşanacğını müjdeledi.

Yapılan kongre sonunda Mehmet Duman Keban İlçe Başkanlığına seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER