Yetimlere İftar Yemeği Verilecek

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Akçakiraz Belediye Başkanı Sebahattin Kaya’nın verdiği iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, yetim çocukların şeref konuğu olacağı 1500 kişilik iftar yemeği, vereceklerini söyledi.

ELAZIĞ GÜNCEL 07.07.2014, 14:36 07.07.2014, 14:36
1985
Yetimlere İftar Yemeği Verilecek

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya Akçakiraz sakinleri, protokol üyeleri, medya mensupları ve sivil toplum örgütlerinin katıldığı bir iftar yemeği verdi.

30 Mart seçimlerinde Akçakiraz Belediye başkanı olarak seçilen Sebahattin Kaya’nın verdiği iftar yemeği siyaset, iş dünyası, sivil toplum örgütleri ve medya alanından çok sayıda ismi bir araya getirdi. 

İftar yemeğine Milletvekilleri Zülfü Demirbağ, Sermin Balık, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak, Baskil Belediye Başkanı Avukat İhsan Akmurat, ETSO Meclis Başkanı Hamit Kaya, MÜSİAD Başkanı İbrahim Gök ve Akçakiraz sakinleri katıldı.

Yüzlerce Akçakirazlının özel tutulan otobüslerle ulaştığı programda kuran-ı kerim tilaveti okundu ardından Emrah Güneş tarafından birbirinden güzel ilahiler seslendirildi.