Yılbaşı tedbirleri alındı

Elazığ Emniyet Müdürlüğü, yeni yılın huzur ve güven içerisinde karşılanmasını sağlamak amacıyla önlemler aldı.

Yılbaşı tedbirleri alındı

Elazığ Emniyet Müdürlüğü, yeni yılın huzur ve güven içerisinde karşılanmasını sağlamak amacıyla önlemler aldı.

Elazığ Emniyet müdürü Nihat İşlek yaptığı açıklamada, vatandaşların yoğun olarak bulunabileceği yerlerde yaya devriye sayısını artırdıklarını, gerek şehir içi gerekse şehirlerarası yol güzergâhlarında trafik ekiplerince yapılan çalışmalar ile vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri için tüm tedbirleri aldıklarını bildirdi.

Eğlence merkezlerinde meydana gelebilecek olayların önlenebilmesi veya taşkınlık suretiyle vatandaşlarımızın huzur ve sükûnunu bozucu davranışların men edilebilmesi amacıyla yapılacak denetimler arttırılacağını belirten İşlek, “Gerektiğinde şüpheli şahıslar, otolar ve umuma açık yerlerde aramalar yapılacak, suç unsuruna rastlanılması durumunda gerekli işlemler yapılacaktır. Özellikle evden ve iş yerlerinden hırsızlık olaylarının olabileceği göz önünde bulundurularak her türlü olaylara yönelik tedbirler alınmıştır. Vatandaşların bir arada bulunduğu yerlerde cinsel taciz, yankesicilik, sarkıntılık, kapkaç ve dolandırıcılık gibi olaylara karşı da ekiplerimiz daha dikkatli bulunacaktır.

Vatandaşlarımızın şüphelendikleri herhangi bir durum ve konu ile karşılaşmaları halinde ücretsiz “155 - Polis İmdat” telefonuna bilgi vermeleri, Emniyet Müdürlüğümüzce alınan tedbirlere önemli derecede katkı sağlayacaktır.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü olarak hizmetin en iyisine layık siz değerli vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yeni yılda da 24 saat görev başında olacağız. Bu vesileyle, hizmet vermekten onur duyduğumuz ve gücümüzün ana kaynağını oluşturan vatandaşlarımızın yeni yılını şahsım ve personelim adına kutlar, yeni umutlar vadeden 2015 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini, ülkemizin birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini temenni ederim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER