Yüzme Havuzu neden kapalı?

Teknik arıza nedeniyle bakıma alınmasından ötürü yaklaşık 3 aydır hizmet veremiyor

Yüzme Havuzu neden kapalı?

Elazığ Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu, teknik arıza nedeniyle bakıma alınmasından ötürü 3 aya yakın bir zamandır hizmet veremiyor…


Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan ve uzun yıllar boyunca inşaatı devam eden Elazığ Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu, geçtiğimiz yıl içerisinde sporcularımızın ve yüzmeyi öğrenmek isteyen kursiyerlerin hizmetine girmişti. Ancak suyun ve yüzme salonun ısınma probleminden ötürü Kasım ayının son haftasından itibaren sportif faaliyetlerini donduran kapalı yüzme havuzunda arızanın ne zaman giderileceği belirsizliğini koruyor…

Net cevap yok?..
Yüzme dersi için havuzu kullanan Fırat Üniversitesi BESYO öğrencileri ve yüzme kursuna başvuran kursiyerler günışığı Spor Servisi’ni telefonla arayarak, Kapalı yüzme havuzunun arızalı olduğunu ve ne zaman faaliyete geçeceği konusunda yetkililerden net bir cevap alamadıklarını söylediler.


BESYO öğrencileri:’’ Havuzun arızalı olması nedeniyle yüzme derslerimizi Misland AQuapark kapalı yüzme havuzunda 10 TL ücret karşılığında görüyorduk. Bu da bizi maddi yönden etkiliyordu. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Yüzme Havuzu’nda ise Fırat Üniversitesi BESYO Öğrencilerinden yüzme için ücret alınmıyordu. İnşallah en kısa zamanda yüzme havuzumuza kavuşuruz.’’Dediler.


Havuz bozuk!..
Yüzme kursuna kaydolan bir kursiyer ise:’’Yüzmeyi öğrenmeyi çok istiyordum. Elazığ Gençlik Hizmetleri Spor il Müdürlüğü’nün Kışın yüzme kursu açacağı haberini sizin gazetenizde okudum. Daha sonra gidip 80 TL karşılığında kursa kayıt yaptırdım. Bir hafta kurs gördükten sonra yetkililer havuzun bozuk olduğunu belirttiler. Bugün üç aya yakın bir zamandır havuz faaliyette değil.’’ açıklamasında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER