Süper Okulun Süper öğrencileri

Elazığ'ın kaliteli eğitim kurumlarından biri olan Özel Harput okulları, öğrencilerine yönelik sosyal aktiviteler düzenlemeye devam ediyor.

Süper Okulun Süper öğrencileri

ÖSS ve OKS’de büyük başarılar elde eden ve Elazığ’da başarı düzeyi yüksek okullar arasında yer alan Özel Harput Okullarında, öğrencilere eğitimin yanısıra sosyal ve kültürel alanlarda da en üst seviyede öğretim veriliyor.
Bugüne kadar birçok sosyal aktivite ile isminden söz ettiren Özel Harput Okulları, önceki gün akşam ‘Okuma Bayramı Gecesi’ düzenledi.
Zülfü Ağar PMYO Spor Salonunda gerçekleştirilen törende, okulun ilköğretim 1. sınıf öğrencileri sergiledikleri gösteriler, okudukları şiir ve şarkılarla davetlilerin büyük beğenisini topladı.
Programda bir konuşma yapan Özel Harput Okulları İlköğretim Müdürü Ergün Doğan, okulun açıldığı ilk günden bugüne kadar velilerin ve öğretmenlerin arzu ettiği seviyede, öğrencilerin okur, yazar olma durumuna geldiğini belirtti.
Konuşmasında velilere ve öğrencilere seslenen Doğan, şunları söyledi: “Sevgili öğrenciler, Sizler bu yurdun umudu, geleceğisiniz. Gelecek sizlerle daha da güzelleşecek, aydınlanacaktır. Yurdumuz sizlerle daha güçlü, daha mutlu daha uygar olacaktır. Birbirinizi seviniz, birbirinize destek olunuz. Büyüklerinize karşı saygılı olunuz. Barış içinde yaşayınız. Hoşgörülü, çalışkan ve doğru olunuz.
Değerli anne babalar, bizlere inanarak, güvenerek geleceğinizi, ülkemizin geleceği olan yavrularınızı bizlere teslim ettiniz. Bu geçen süre zarfında Özel Harput okulları olarak onlara en iyi şekilde eğitimlerini vermeye çalıştık. Bizlere inanıp güvendiğiniz için çok teşekkür ediyorum.”
Yaklaşık 2,5 saat süren etkinlik süresince, öğrenciler şiirler ve türküler okudu, dans ve halkoyunları gösterilerinde bulundu. Öğrencilerin minik yaşta sergiledikleri bu gösteriler izleyenlerce büyük alkış aldı. Program, etkinliği düzenleyen öğretmenlere çiçek sunumu ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2008, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER