O İlçelere Konut Müjdesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nün Pütürge ve Doğanyol’a yapılması planlanan 105 kırsal deprem konutun ihalesiyle ilgili daveti Resmi Gazetede yayımlandı.

6 Şubat tarihli depremlerde ağır hasar alan illerden olan Malatya'nın Pütürge ve Doğanyol ilçesinde 33 Mahalleye yapılacak olan 105 konut kararı resmi gazetede yayımlandı.

İHALE TEKLİFLERİ 8 ARALIK SAAT 15’TE YAPILACAK

İhale ile ilgili şu bilgiler verildi: “İhale, Kasım 2020 versiyon tarihli “Dünya Bankası IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri - Yatırım Projesi Finansmanında Satın Alma Tedarik, Yapım İşleri, Danışmanlık Dışı Hizmetler ve Danışmanlık Hizmetleri” (Satınalma Düzenlemeleri) ile 15 Ekim 2006’da yayınlanan, Ocak 2011’de ve 1 Temmuz 2016’da revize edilen Dünya Bankası’nın “IBRD İkrazları, IDA Kredileri ve Hibeleri ile Finanse Edilen Projelerde Yolsuzluk ve Sahteciliği Önleme ve Mücadele Kılavuzu” (Kılavuz) hükümlerinde belirtilen şekilde Teklife Çağrı (RfB) yapılarak ulusal rekabetçi ihale yöntemiyle gerçekleştirilecek olup, Satın Alma Düzenlemelerinde tanımlanan tüm Teklif Sahiplerine açıktır.

İlgilenen uygun Teklif Sahipleri Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nün aşağıda belirtilen iletişim kanallarından mesai saatleri içinde daha fazla bilgi alabilir ve ihaleye ilişkin yeterlilik şartlarına aşağıdaki internet bağlantısından ulaşılabilirler. https://kadiyap.csb.gov.tr/duyurular. İlgilenen uygun Teklif Sahipleri elektronik ortamda Türkçe olarak hazırlanan ihale dokümanlarını, aşağıdaki adrese ve geri ödemesiz 1.500,00.-TL (BinBeşYüzTürkLirası) ödeyerek temin edebilirler. İhale doküman bedelinin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Merkez Saymanlık Müdürlüğünün Merkez Bankası Ankara Şubesinde bulunan TR 08 0000 1001 0000 0350 1540 24 numaralı hesabına, açıklamada projenin adı ve ihalenin referans numarası olacak şekilde yatırılması gerekmektedir. Bu işlemin dekontu ile aşağıda belirtilen adreslere yapılacak yazılı başvuruları sonrasında İhale Dokümanları cd içerisinde iletilecektir.

Tekliflerin en geç 08 Aralık 2023 günü saat 15:00’e kadar aşağıda verilen adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin verilmeyecektir. Geç teslim edilen Teklifler değerlendirilmeye alınmayacaktır ve açılmadan iade edilecektir. Teklifler Yapı İşleri Genel Müdürlüğü’nün aşağıda verilen adresinde Teklif Sahibi temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda 08 Aralık 2023 tarihinde saat 15.15’te açılacaktır. Teklifin Türk Lirası cinsi olması halinde, 10.000.000,00 TL (On Milyon Türk Lirası) veya serbestçe çevrilebilen döviz cinsinden eşdeğeri bir miktarda, koşulsuz ve limit içi Genel Müdürlük teyitli Geçici Teminatın sunulması gerekmektedir. Geçici teminat mektupları 06.05.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu ihale, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’na ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununa tabi değildir.”

30 Kas 2023 - 17:02 - Gündem

Mahreç  Sibel Ferhat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günışığı Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günışığı Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günışığı Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günışığı Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.