En Hazır Partiyiz!

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, projelerinin hazır olduğunu söyleyerek, 31 Mart seçimlerine en hazır parti olduklarını belirtti.

Seçim çalışmalarında plan ve projelerle vatandaşların karşısına çıktıklarını belirten Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, “Ben Elazığ’da da iyi bir netice elde edeceğimize inanıyorum. Hani hem kadro olarak hem adaylar olarak hem de plan program olarak hazır olduğumuzu söylüyoruz.”dedi.

En Hazır Partiyiz!

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, DEVA Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan ve DEVA Partisi ve Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı ve Yeni Ufuk ile Günışığı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M. Nafiz Koca’yı ziyaret etti. Ziyarette Günışığı Gazetesi Haber Müdürü Gülçin Turgut’a açıklamalarda bulunan Deva Partisi Heyeti, seçmenin ilgisinden memnun olduklarını belirterek, seçim çalışmaları için sahada olduklarını ve projelerini yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını dile getirdiler.

En Hazır Partiyiz!

SEÇİMLERİN HAYIRLI HİZMETLERE VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM


Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, Seçime hazırlanan tüm partiler ve adaylarını tebrik ettiğini söyleyerek, “31 Mart’ta sandığa gideceğiz. Beldelerimizi, ilçelerimizi, ilimizi yönetecek belediye başkanlarını, belediye meclisini, il genel meclisi üyelerini seçeceğiz. Ben öncelikle yerel seçimlerin memleketimize, Elazığımıza hayırlı neticeler getirmesini, hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum. Seçimde yarışacak olan tüm partileri ve tüm partilerin adaylarını tebrik ediyorum. Onlara başarılar diliyorum.” dedi.

PROJELERİN YARIŞTIĞI BİR SÜREÇ OLARAK GELİŞMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM


Projelerin gündeme geldiği bir süreç olmasını dilediğini kaydeden Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, “Seçimin yapıcı bir rekabet içinde projelerin yarıştığı, fikirlerin, düşüncelerin yarıştığı bir süreç olarak gelişmesini temenni ediyorum. Kişisel çatışmalarım dar kısır tartışmaların değil de, düşüncelerin, fikirlerin, projelerin gündeme geldiği bir süreç olmasını temenni ediyorum biz.” şeklinde konuştu.

En Hazır Partiyiz!


YEREL SEÇİMLERE KENDİ LOGOMUZ VE ADAYIMIZLA GİRİYORUZ


70’ten fazla ilde DEVA Partisi’nin kendi logo ve adayıyla seçmenin karşına çıktığına dikkat çeken Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Çanakçı, “Deva Partisi olarak belirttiğiniz gibi tüm Türkiye genelinde kendi adımızla, kendi logomuzla ve kendi adaylarımızla seçime giriyoruz. 70’ten fazla ilde seçime kendi adaylarımızla giriyoruz. Yine 400’ün üzerinde ilçede beldede adaylarımızla seçime giriyoruz. İl genel meclisi ve belediye meclisini topladığımızda binlerce adayımızla vatandaşlarımızın huzuruna çıkacağız. İlk defa seçmenler seçim pusulasında, oy pusulasında Deva Partisi'nin logosunu görecekler ve Deva Partisi'nin logosuna mühür basma imkânına sahip olacaklar. O açıdan biz çok heyecanlıyız. Seçim bizim için de çok büyük bir önem taşıyor. ” ifadelerini kullandı.

En Hazır Partiyiz!


ELAZIĞ ADAYIMIZ KENTSEL DÖNÜŞÜM KONULARINDA UZMAN BİR ARKADAŞIMIZ


DEVA Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan’ın kentsel dönüşüm konularında uzman bir İnşaat Mühendisi olduğunu kaydeden Başkan Çanakçı, “Elazığ Belediye Başkan Adayımız Recep Ceylan Bey, inşaat mühendisi, kentsel dönüşüm konularında uzman bir arkadaşımız il belediye başkan adayımız olarak seçime giriyor. Yine 7 ilçemizde kendi adaylarımızla seçime giriyoruz.” dedi.

En Hazır Partiyiz!


SEÇEN DEVA PARTİSİ'NİN LOGOSUNU 3 PUSULADAN BİRİNDE MUTLAKA GÖRECEK


Çanakçı, Elazığlıların Deva Partisi'nin logosunu 3 pusuladan birinde mutlaka göreceklerini belirterek, “İlçelerimizin çoğunda belediye meclisi üyesi adaylarımız var ve Elazığ ilinin tamamında il genel meclisi üyesi adaylarımız var. Yani Elazığımız’da herhangi bir köyde, en ücra bir köyde bir hemşehrimiz sandığa gittiğinde Deva Partisi'nin logosunu 3 pusuladan birinde mutlaka görecek. Bazılarında 3 pusulaların tamamında görecek. Bazı yerlerde belki işte 2 pusula da görecek veya bir pusulada görecek ama mutlaka görecek. Deva Partisi'ne oy verme imkânı bulacak.” şeklinde konuştu.

En Hazır Partiyiz!


ELAZIĞ’DA İYİ BİR NETİCE ELDE EDECEĞİMİZE İNANIYORUM


Plan, Proje ve program ile seçime hazır olduklarını söyleyen Çanakçı, “Ben Elazığ’da da iyi bir netice elde edeceğimize inanıyorum. Biz Deva Partisi olarak seçimlere en hazırlıklı parti olduğumuzu iddia ediyoruz. Hani hem kadro olarak hem adaylar olarak hem de plan program olarak hazır olduğumuzu söylüyoruz.” dedi.


DEVA BELEDİYECİLİĞE ADI ALTINDA VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞACAĞIZ


Projelerini Deva Belediyeciliğe adı altında vatandaşlarla paylaşacaklarını kaydeden Çanakçı, “Biliyorsunuz, Deva Partisi genel seçimler başlamadan önce 23 tane eylem planını ortaya koydu. Bunlardan birisi de Haziran 2022 kamuoyuyla paylaştığımız yerel yönetimler ve şehircilik eylem planıydı. Orada zaten belediyecilik vizyonumuzu ortaya koymuştuk. Şimdi bu seçimde de onu Deva Belediyeciliğe adı altında vatandaşlarımızla paylaşacağız.” şeklinde konuştu.


ETİK KURALLAR BİLDİRGESİ DAHA ÖNCE BİR ÖRNEĞİ YOK


Türkiye geneli bütün adayların ‘Etik Kurallar Bildirgesi’ni imzaladıklarını ve bununda ülkede bir ilk olduğunu belirten Çanakçı, “Yine bu seçimde deva partisi olarak bir ilki gerçekleştirdik ve Belediye Başkan adaylarımız ‘Etik Kurallar Bildirgesi’ni imzaladı. Bu da Cumhuriyet tarihimizde bizim yerel yönetimler seçim tarihimizde bir ilk. Daha önce bir örneği yok. 10 Ana başlıkta 50’de fazla somut taahhütte bulunuyor.”dedi.


SEÇİMLERİN HEMEN ARDINDAN 2028’E ODAKLAYARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ


31 seçimlerden beklentilerini dile getiren Çanakçı, “Bizim bu seçimlerden beklentimiz tabi ki en fazla sayıda Belediye Başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliği elde etmek ve bu seçimlerde bir çekirdek seçmen grubu oluşturmayı hedefliyoruz. Seçimlerin hemen ardından da kendimizi 2028’e odaklayarak yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu.

CEYLAN: ELAZIĞ’IN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ İMAR

Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan ise, seçim çalışmaları için sahada olduklarını belirterek, “Elazığ için en hayırlısını yapacağız. Özellikle Elazığ’ın en büyük sorunlarından biri imar sorunu ve şehirleşme. Planlama yok. Henüz daha yeni mahalle olan Çayda Çıra’da bile düzensiz imarın olduğunu görüyoruz. Önceliğimiz bu olacak.” dedi.

YOLLARIMIZ ARTIK MEVCUT TRAFİĞİ KALDIRMIYOR


Projelerini yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyen Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan, “Diğer bir sorun ise, trafik sorununu, yollarımız artık mevcut trafiği kaldırmıyor. Bunlar için bir çalışmamız var. Projelerimizi inşallah lansman yaptığımız zaman paylaşacağız.” İfadelerini kullandı.


ELAZIĞ’A VERİMLİ YATIRIM


Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan, Yerel seçimlere ciddi bir şekilde projeleri ile hazırlandıklarını belirterek, “Kültürel anlamda, sosyal anlamda projelerimiz olacak. Sadece yatırım anlamda değil de verimli yatırım anlamında neler yapabileceğimize dair her şeyimizi belirteceğiz. Kültürel anlamda, sosyal anlamda, imar anlamında kendini hep yenileyen bir proje olacak.” dedi.


ELAZIĞ’DA DEVA PARTİSİ’NE BAKIŞ AÇISI ÇOK İYİ


Saha çalışmalarında vatandaşların ilgisinden memnun olduklarını da söyleyen Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan, “Elazığ’da Deva Partisi’ne bakış açısı çok çok iyi. Hatta genel başkanımızın Elazığ attığı mesajdan sonra çok iyi karşılıklar geldi. Genç birinin özellikle inşaat mühendisi ve kentsel dönüşüm anlamında işleyebilen birinin aday olmasından dolayı çok memnun kaldılar. Çünkü Elazığ 2020 ve 2023 depreminden sonra ciddi hasar gördü ve maalesef 2020 depreminde ki hasarlar da onarılmış değil. Bir çözümsüzlük var. Bu çözümsüzlüğü kim bulabiliyor, kim geliştirebilir? Kentsel dönüşüm uzmanları inşat mühendisleri. Bu bağlamda diğer adaylarla kıyasladığımızda bir tık öne çıkıyoruz. Vatandaşların ilgisinden memnunuz.” şeklinde konuştu.


AYRIŞTIRMADAN BİRLEŞTİRİCİ GÜÇLE ELAZIĞ’A HİZMET EDECEĞİZ


31 Mart’ta seçimi kazanmaları halinde ayrıştırmadan birleştirici güçle Elazığ’a hizmet edeceklerine vurgu yapan Elazığ Belediye Başkan Adayı Recep Ceylan, “Deva Partisi’nin güçlü olduğunu halkımıza göstermiş olacağız. Bütün adaylarımız, ilçe adaylarımız, belediye meclis üyelerimiz, hepsi teknik kadrolardan oluşan ekipler hepsi işin ehli. Biz Elazığ’a hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız. Kim olursa olsun. Ayrıştırmadan birleştirici güçle Elazığ’a hizmet edeceğiz inşallah.” diye konuştu.


KOCA: ŞEHRİMİZE KATMA DEĞER SUNACAKLARINA EMİNİZ


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı ve Yeni Ufuk ile Günışığı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M. Nafiz Koca ise, “Seçimlere yaklaştığımız bugünlerde Deva Partisi konuyu o kadar ciddiye almış ki saha çalışmalarında partinin tepe yöneticisi çok değerli hemşerimiz, büyüğümüz, yıllarca Hazine Müsteşarlığı yapmış, Genel Başkan Yardımcımız burada. Bu Deva Partisi'nin yerel seçimlere ne kadar ehemmiyet verdiğinin bir göstergesi. Değerli başkan adayımızı da hem genç birikim olduğunu anlıyoruz. Meslek itibariyle de, çevre bilinci, şehir bilimci ve inşaat mühendisi olması hasebiyle katma değer sunacağına eminiz. Bütün ilçe ve beldelerin çoğunda aday gösterdiler ama en önemlisi de pozitif ayrımcılık yaparak 2 tane kadın adayı belediye başkanlığına namzet göstermeleri Deva Partisi'nin kadınlara bakışı açısından önemli. Diğer partilerde sadece Ak Parti'nin bir kadın Belediye Başkanı adayı var. Bunlar içinde kadın Belediye Başkanı olan bir başka parti yok. 2 hafta sonra Dünya Kadınlar Günü 8 Mart bu bağlamda da siz kutluyoruz başkanım.”dedi.

23 Şub 2024 - 15:20 - Gündem

Mahreç  Günışığı Gazetesi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günışığı Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günışığı Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günışığı Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günışığı Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.