Tüik

Son dakika TÜİK haberleri ve TÜİK haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. TÜİK ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Tüik Haberleri

Yaşam Boyu Hizmet

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Sağlıklı Yaş Alma Merkezimiz (YAŞAM) Hizmetlerine Devam Ediyor

Elazığ’da 20 Millet Bir Arada Yaşıyor

TUİK’in 2023 yılı verilerine göre Suriye ve Afganlar, aynı zamanda Elazığ’da yasal yollarla da ikamet eden gruplardan oldu.

Vatandaştan Işıkver’e Yoğun İlgi

MHP Elazığ İl Başkanlığının koordine ettiği Millet-Vekil Buluşması vatandaşların yoğun ilgisi ve katılımı ile gerçekleştirildi.

Dul ve Yetim Aylığı Ne Kadar?

TÜİK aralık ayı enflasyon verilerini açıklanmasının ardından, emekli ve memur maaş zamlarında belirleyici olan 6 aylık enflasyon farkı belli olurken,...

Elazığ'da Kadınlar Daha Uzun Yaşıyor!!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan verilere göre Elazığ’da kadınların yaşam sürelerinin daha uzun olduğu ortaya çıktı.

Süt Üretimi Arttı, Üreticinin Geliri Azaldı

Türkiye istatistik kurumu (TÜİK) ülke genelinde toplanan süt verilerini açıkladı. TÜİK verilerine göre bir önceki yıla göre süt üretimi 8,2 oranında a...

Asgari Ücrette Gözler İkinci Toplantıda

Asgari ücreti belirlemek için tarafların mesaisi sürüyor. İlk toplantının ardından taraflar pazartesi günü ikinci kez bir araya gelecek.

Ekmeğe Sürüp Yemek Hayal Oldu

Elazığ’da süt ve süt ürünleri satışı yapan Levent Sevinç, başta yem olmak üzere maliyet artışları sebebiyle tereyağı fiyatlarını gecen yıla göre yüzde...

Kültürel İstihdam Arttı

TÜİK Aralık Ayına ilişkin kültürel istihdam istatistiklerini açıkladı. TÜİK verilerine göre Kültürel istihdam yüzde 6,2 oranında artış gösterdi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz