Palu'da duvar çalışmaları

Elazığ’ın Palu ilçesi Karşıbahçeler Mahallesindeki yol güzergahına yeni bahçe duvarı yapılıyor.

Palu'da duvar çalışmaları

Elazığ’ın Palu ilçesi Karşıbahçeler Mahallesindeki yol güzergahına yeni bahçe duvarı yapılıyor.

2011 yılından bu yana yıkılan bahçe duvarlarının yapılacağı umuduyla bekleyen mahalle sakinleri Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu’nun talimatıyla yeni bahçe duvarlarına kavuşuyor.

En büyük mağduriyetlerinin bahçelerine giren sahipsiz hayvanların ekinlerine zarar verdiğini anlatan mahalle sakinleri Başkan Mehmet Sait Dağoğlu’na minnettar olduklarını belirtiler.

 Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu yaptığı açıklama da “Karşıbahçeler Mahallesinde oturan vatandaşlarımızın sıkıntılarını biliyorum. Zaman içerisinde bu sıkıntılarını gidermek için gerekli çalışmaları yapacağız. Beyhan yol yapımı sonrasında ilgisizlikten dolayı yapılmayan bahçe duvarları nedeni ile mağdur olan vatandaşlarımızın bu mağduriyetini gidermek bizlere nasip olmuştur. Karşıbahçeler Mahallemizde imar uygulama çalışmamız devam etmektedir. İmar uygulama çalışmaları tamamlandıktan sonra burada yaşayan bütün vatandaşlarımızın evlerinin önüne çöp arabamız ve itfaiye aracımız gidebilecektir. Karşıbahçeler Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız da tıpkı Merkezdeki vatandaşlarımız gibi Belediyemizin hizmetlerinden eşit bir şekilde faydalanacaklardır.” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2015, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER