Septioğlu, yılın belediye başkanı seçildi

Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu, Meclis Haber Dergisi tarafından yılın belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

Septioğlu, yılın belediye başkanı seçildi
Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu, Meclis Haber Dergisi tarafından yılın belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

Meclis Haber Dergisi tarafından düzenlenen Türkiye'ye Hizmet Edenler Geleneksel Ödül töreninin 9.su Ankara’da Sürmeli Otel’de gerçekleşti.

Ödül törenine Demokrat Parti genel başkanı Namık Kemal Zeybek, CHP Genel Başkan yardımcısı Gürsel Tekin, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Törende, Meclis haber dergisi okurları tarafından belirlenen mesleklerinde başarılı bürokrat, siyasetçi, bilim insanı, işadamı ve sanatçıya ödülleri verildi.

Meclis Haber Dergisi'nin geleneksel ödül töreninde, Palu ilçesine büyük hizmetler yapan Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu, yılın belediye başkanı ödülünü aldı.

Palu Belediye Başkanı Muhammet Septioğlu, törende yaptığı konuşmada, Meclis Haber Dergisi yöneticilerine böyle bir çalışma yaptıkları için teşekkür etti.

Bu başarının belediye personelinin ve Palu halkının başarısı olduğunu belirten Septioğlu, şöyle konuştu: "Meclis Haber Dergisi'nin yaptığı bu çalışma bizleri teşvik etmekle birlikte gururumuzu okşamıştır. Belediyelerin çalışmalarını takdir edilmesi, başta biz idarecileri olmak üzere çalışanlarımızı motive etmektedir.Bizleri oylarıyla destekleyen halkımıza da teşekkür etmek istiyorum. Onların takdirlerini kazanmış olmak bizim en büyük mutluluğumuz ve şevkimizdir. Yaptığımız çalışmaları ve hizmetleri uygulamaya koyarak göstermiş olduk.Hizmetlerimiz sosyal içerikli ve halkımızın menfaatlerini koruyan gözeten projelerden oluşturulmuş ve halkın bir kuruş parasını dahi çarçur etmekten uzak durduğumuz bir hizmet anlayışı ortaya konmuştur.Yaptığımız çalışmaları halkımızın takdirleriyle ödüle layık görülmüş olmak son derece mutluluk ve gurur vericidir.Halkımıza teşekkür ediyorum. Aldığım bu başarı ödülü canla başla çalışan Personellerimin ve halkımızın başarısıdır."

Törende, Yılın Başarılı Siyasetçileri Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek ve Büyük Birlik Patisi Genel Başkanı Mustafa Destici ödüle layık görüldü.
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2012, 22:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER