Sivrice'ye bir şeyler yapılması gerek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, “AK Parti, kuruluşundan bu yana yapılan seçimleri her zaman kazanmış,

Sivrice'ye bir şeyler yapılması gerek
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, “AK Parti, kuruluşundan bu yana yapılan seçimleri her zaman kazanmış, tek başına iktidar olmuştur” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Elazığ`ın Sivrice ilçesini gelen Çetinkaya, 75. Yıl İMKB İlköğretim Okulu`nda İstiklal Marşı`nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy`u anma programına katıldı. AK Parti Sivrice belediye başkan adayı Ebubekir Irmak ile esnafı gezen Çetinkaya, seçim bürosunu ziyaret etti.

Burada yaptığı konuşmada, ilçenin turizm zenginliği bakımından son derece elverişli olduğunu, Allah`ın bu güzellikleri lütfettiği ilçede bir şeyler yapılması gerektiğini belirten Çetinkaya, “Yapabilmemiz için de Hükümetin gücüyle yerel yönetim gücü el ele vermeli. Yerel yönetim gücü, Hükümetten destek alacak. Devamlı olarak belediye başkanı adayımız bizden destek alacak. Biz de her türlü yardımlarımızı vereceğiz.”

Çetinkaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “AK Parti, kuruluşundan bu yana yapılan seçimleri her zaman kazanmış, tek başına iktidar olmuştur. Bu neye işarettir arkadaşlar. Demek ki bu millet bizi seviyor, bu millet bizi destekliyor ve bu millet yaptığımız hizmetleri onaylıyor. Diyor ki arkadaş (Ben AK Parti`den memnunum, bunlar benim gönlümden çıktılar ve benden bir parçalar) Öyleyse el ele, gönül birliği ile istikrarı bozmadan durmak yok yola devam.”
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2009, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER