Adliye personelleri sahnede

Elazığ Adliyesi personelleri tarafından gerçekleşecek olan 3D oyunu 22 Aralık Cuma günü tiyatro severlerle buluşacak.

Adliye personelleri sahnede

Türkiye’de ilk defa Elazığ Adliyesi tarafından yapılan Tiyatro Kulübü oyunlarına gösterilen yoğunilgi yeni projelerin kapısını açtı.

Elazığ Adliyesi Tiyatro Kulübü tarafından sergilenen oyunların yönetmeni Barış Gürgöz, yoğun iş temposu ve ağır sorumlulukları olan adliye personelleri olarak işten arta kalan zamanlarda bu prjeler hazırladıklarını ifade etti.

Tiyatronun önemini yaşatmaya çalıştıklarını belirten Gürgöz, 22 Aralık Cuma günü Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenecek oyunla ilgili şu bilgilere yer verdi: “Tiyatro oyunumuza olumlu tepkiler hayli fazla. Oynamış olduğumuz oyunlar hem kamu personelleri tarafından hem de öğrenci ve halkımız tarafından benimsendi. Bizlerde ikinci projeyi yazma kararı aldık ekibimizle. İnşallah 22 Aralık Cuma günü Atatürk Kültür Merkezi’nde 3D oyunumuzu sergilemiş olacağız. Bizleri izlemeye gelecek olan gerek adli personelimizin gerek halkımızın yüzünde bir tebessüm oluşturup beğenmeleri bizleri gerçekten mutlu ediyor. Vermiş olduğumuz emek ve çabayı mutlulukla tatmin ettirebiliyoruz. Kısa zamanda çok iş yaparak seyircilerimiz için eğlencesi ve kahkahası bol bir oyun hazırladık. Biz çalışırken çok eğlendik şimdi sıra bunu sahneye yansıtmakta.Oynayacağımız 3D oyunumuza herkesi davet ediyoruz. Bize her zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Cumhuriyet Başsavcısı Habib KORKMAZ,  Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Başkanı Mustafa ALÇIK’a ve bizlere destek veren tüm kamu kurumlarına ve temsilcilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER