VAMPİR SİYONİST ZİHNİYET

Dünyada en aşağılık yaratık zihniyet kanla beslenen Yahudi Siyonist zihniyettir.

Bu yaratıkların sözde inançlarına göre ne kadar Müslüman kanı akıtırlarsa o kadar koyu Yahudi olduklarına inanıyorlar.

Müslüman kardeşimin başına tonlarca bombaları füzeleri indirirlerken acımıyor zerre kadar vicdani muhasebe yapma ihtiyacını da hissetmiyorlar. Onlar böyle tamam da adına Müslüman dediğimiz İslam ülkesi adını verdiğimiz devlet veya devletler ne yapıyor:

Akan Müslüman kanını seyrediyor tertiplediği zevk ve eğlencelerini utanmadan icra edebiliyor.

Bir İstiklal şairimiz Akif’in de ifade ettiği gibi: Müslümanlık nerde! Bizden geçmiş insanlık bile...

Âlem aldatmaksa maksat, aldanan yok, nafile! Kaç hakiki Müslüman gördümse: Hep makberdedir; Müslümanlık, bilmem amma, galiba göklerdedir! Sıkıntılı zamanda kardeşinin imdadına yetişmesi gereken Müslüman!

Ne yazık ki türlü bahanelerle eskiden işlenmiş olan hataları sayarak sorumluluktan kaçmakta hâlbuki gün hataları ifade etme günü değil bana düşen sorumluluk nedir bunun muhasebesini yapma günüdür.

Müslümanlar kabre girmiş gibi başlarına ölü toprağı serilmiş Filistin’e yardım etmediği gibi nefsani hazlarını da ihmal etmemektedir. Bundan cesaret alan işgalci zihniyet de vampirliğe devam etmektedir.

Şurası bir hakikattir ki : Küfür devam eder zülüm devam etmez.

Müslümanlar tarafından atılan füzeler Gök kubbe sistemi ile imha edilirken Müslümanlar sen ben kavgalarıyla bir türlü Efendimiz SAV’ in ‘’ Küfrün silahı ile silahlanınız’ emrine uygun davranamadılar. Müslümanların ellerinde bu teknolojik imkanlar olmuş olsaydı bunca kayıp verilir miydi?

Gün hataları saymak günü değil ihmallerimizi hatırlayıp ders çıkarma günüdür.

İslam devletleri bir türlü gaflet sersemliğini üzerinden atıp İslam kardeşliği hatırı için bu vampir devletlerle olan tüm ticari ilişkilerini neden kesmiyorlar.

Büyük elçilik düzeyinde olan ilişkilerine neden son vermiyorlar anlamış değilim.

Haktan hukuktan anlamayan bu vampir zihniyetin tek anlayacağı dil ekonomidir.

Dünyadaki tüm Müslümanlara kalemimle haykırıyorum: Bunca zulümden sonra vampirlerin ürününü alıyorsan sen de zerre kadar İslami şuur ve imandan eser yok .Müslümanlar artık uyanmalı.

Yaşanan bu zulme dur demesini güçlü birliktelikler kurarak yek vücut olup dur demesini bilmelidirler.

İstiklal şairimizin İfadesi ile: Sahipsiz olan memleketin batması haktır.

Sen sahip olursan bu memleket batmayacaktır.

Kudüs’ü Mescidi Aksa’yı mahzun boynu bükük bırakmaya hakkımız var mı?

Soruyorum. Küfür tek millet olmayı beceriyor da Müslümanlar tek ümmet olmayı bir türlü beceremez oldu.

Birlikte rahmet ayrılıkta gazap olduğunu dilimiz sürekli terennüm ettiği halde pratiğini neden görmeyiz?

Göremeyişimizin nedenlerden biri Bediüzzaman’a göre :’’Aramızdaki manevi rabıtaları bilmemek ‘’ gerçekten öyle kardeşlik hukukunu hatırlamaz olduk. Halbuki hadiste: Mü’min kendisi için istediğini kardeşi için isteyendir’ ’ümmeti Muhammed bu şuurla hareket etmiş olsaydı Gazze’de atılan her füze kendisine atılmış gibi hissedecek bir ve beraber olmanın verdiği güçle küfrün ödünü koparacaktı.

Hatip hutbede gülmek sevaptır tebessüm ise fazilettir dediğinde ayağa kalkan hocam Müslümanların ilk kıblegahı gavurların işgali altındayken ben nasıl gülebilirim diyen sultan Selahaddin i Eyyubi’nin ruhuna toplum olarak çok muhtacız.

Kudüs alemi İslam’ın kalbi olduğundan bütün Müslümanların ortak derdi olması temennimizdir.

Dünyada hiç ölmeyecekmiş gibi davranan zihniyetin her an şehadet şerbetini içmeye hazır olan Gazze’deki kardeşimizin hissiyatını kelimelerle ifade etmek elbette zordur.

Sınırlı olan sınırsızı kavrayamaz.

Kudüs’ün derdini kendi derdi bilen ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan bilinçli toplumların oluşması gelecek adına ortak temennimizdir.

Vampirler dünya var oldukça elbette olacaklardır.

Bütün mesele Müslümanların bu alçak zihniyete karşı izzetli bir şekilde dur diyebilecek cesaret ve fedakarlığı gösterebilmesidir.

Unutmayalım ki elbet zafer inananların olacaktır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Aydın Çavak - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Günışığı Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Günışığı Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Günışığı Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Günışığı Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket İstikrar Değişim Hizmet Elazığlılar Siz seçime nasıl gideceksiniz?
Tüm anketler