ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNDE KIRMIZI KOD EĞİTİMİ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Güvenlik görevlilerine yönelik, kırmızı kod olan, yangın eğitimi verildi.

ELAZIĞ FETHİ SEKİN ŞEHİR HASTANESİNDE KIRMIZI KOD EĞİTİMİ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinden yapılan yazılı basın açıklamasında,” Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanemizde eğitim programları düzenlenerek olası acil ve afet durumlarına karşı hazırlıklı olmak hedefleniyor.
Bu kapsamda hastanemizde görev yapan güvenlik görevlilerine yönelik Kırmızı kod, Yanma ve Yangın, Yangın söndürme cihazlarının kullanımı konularında eğitim verildi.

Sivil Savunma Uzmanımız Metin MURAT tarafından verilen eğitim programında, Kırmızı kod, Yanma ve Yangın, Yangın söndürme cihazlarının kullanımı konularında eğitim verildi. Olası acil durumlarda nasıl hareket edilmesi gerektiği, yangın durumlarında yapılması gerekenler, uygulamalı olarak anlatıldı. Yangın söndürme cihazı tanıtıldı ve yangın durumunda hangi yangın türünde hangi tür yangın söndürme cihazının kullanılması gerektiği konularında, Sivil savunma uzmanımız Metin MURAT tarafından belgelendirme yapıldı.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi acil durumlara karşı her an hazırlıklı olmak için eğitim programları düzenlenmeye ve personel eğitimlerine devam edilecektir.” Denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER