“Hayırlı hizmetler yapacağız”

AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz: “Hayırlı hizmetleri gerçekleştirebilmek için çalışacağız” dedi.

“Hayırlı hizmetler yapacağız”
Ak Parti Elazığ milletvekili Hamza Yanılmaz, birlik ve dayanışma duygusu içerisinde hareket ederek kente hayırlı hizmetleri gerçekleştirebilmek için çalışacaklarını söyledi. Yanılmaz, TBMM`nin tatile girmesi nedeniyle Elazığ`a geldi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ali Şerifoğulları, merkez ilçe başkanı Faruk Tunç ve partililer tarafından hava alanında karşılanan Yanılmaz, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, cumhurbaşkanı seçiminin ardından 60. Hükümet`in kurulduğunu ve güvenoyu aldığını söyledi.
AK Parti Hükümeti`nin tüm ülkede yeniden bir istikrar ve güven duygusu oluşturduğunu ifade eden Yanılmaz, Elazığ`ın beş milletvekilinin tam bir uyum ve birliktelik içinde çalışmalarına başladıklarını bildirdi.

Yanılmaz, şöyle dedi: ``Hatta bu birlikteliği bölgesel olarak da yaygınlaştırmak istiyoruz. Bölge milletvekillerimizle yörenin ortak sorunlarını birlikte çözme amacıyla sık sık bir araya gelerek ilgili bakanlarla görüşerek, problemleri giderme noktasında tam bir fikir birliği oluşturduk. Bundan sonra da bu birlik ve dayanışma duygusu içerisinde hareket ederek şehrimize hayırlı hizmetleri gerçekleştirebilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.``
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2007, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER