Bayanlardan büyük destek görüyoruz

29 Mart seçimleri için Ak Parti’li kadınlar da çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Bayanlardan büyük destek görüyoruz
29 Mart seçimleri için Ak Parti’li kadınlar da çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Her gün yüzlerce evi ziyaret ettiklerini ve özellikle bayanlardan çok büyük bir ilgi gördüklerini belirten Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sermin Balık, 29 Mart’ta Elazığ’lı bayanların tercihinin siyasetin temiz yüzü Ak parti olacağını kaydetti.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sermin Balık; bugün Türkiye’de bayanlara en çok değer veren ve onlara siyaset yolunu açıp Belediye Başkanı, Belediye Meclis Üyesi Adayı ve İl Genel Meclisi Üyesi adayı gösteren parti de Ak Parti olmuştur. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda çok hassas olduğunu ve büyük önem verdiğine bizzat ben şahit olmuş biriyim. Allah’ın izniyle bayanlara en çok değer veren Ak Parti’ye Elazığ’lı bayanlarımız da büyük destek vereceklerdir. Her gün yüzlerce eve çeşitli ziyaretlerde bulunuyor ve onlarla sohbetler ediyoruz. İnanın ziyaret ettiğimiz tüm evlerde Ak Parti’den geldiğimizi öğrenen bayanlarımız bizlere sevgilerini açık bir şekilde gösterip 29 Mart’ta Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu yeniden bu göreve seçeceklerini açık yüreklilikle söylüyorlar.” dedi.

Balık bugüne kadar yapılan çalışmalarda kendilerine büyük ilgi ve alaka gösteren tüm Elazığ’lı bayanlara teşekkür ederek, 29 Mart’ta Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu hep birlikte yeniden Belediye Başkanlığı makamına taşıyacaklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2009, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER