“BİZ ÇALIŞACAĞIZ ELAZIĞ KAZANACAK”

Tamer ÖREN - AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI, Belediye Başkanlığı makamını emanet olarak göreceğini, emaneti yarınlara en iyi şekilde taşımak için gece gündüz çalışacağını ifade ederek, “Tüm mesaimizi Elazığ için harcayacağız. Allah’ın izniyle biz çalışacağız, Elazığ kazanacak” dedi.

“BİZ ÇALIŞACAĞIZ ELAZIĞ KAZANACAK”

ŞERİFOĞULLARI, seçim çalışmaları kapsamında, İzzetpaşa, Mustapaşa ve Rüstempaşa Mahallelerinde esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Adayı ŞERİFOĞULLARI, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI daha sonra belediye meclis üyesi adaylarıyla istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantının ardından İzzetpaşa Mahallesi Seçim İrtibat bürosunun açılış programına katılan ŞERİFOĞULLARI, burada büyük coşku ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta vatandaşlara hitap eden ŞERİFOĞULLARI, bütün açılışların miting havasında gerçekleştiğine dikkat çekerek, “Bizler milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla bugüne kadar gece gündüz demeden koşturduk. Sizlerin derdiyle dertlendik. Sizlerin sıkıntılarını dinledik. Bu çalışmamız seçim gününe kadar devam edecek. Bu yolda yılmayacağız, yorulmayacağız. Zafere kadar koşturacağız. 31 Mart akşamı zaferimizi sizlerle birlikte kutlayacağız.” dedi.

“MAHALLELERİMİZİ DÜŞÜNEREK PROJE HAZIRLADIK”

Konuşmasında projelerine ve hedeflerine değinen ŞERİFOĞULLARI ,“Bu şehirde doğan, bu şehirde büyüyen, bu şehrin her karış toprağında ayak izi olan bir kardeşinizim. Bu şehrin her noktasını çok iyi biliyorum. Şehrimizin sorunlarını sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Çözüm önerilerini de çok iyi biliyorum. Ben sizler için 11 ana başlıkta 100 proje hazırladım. 38 mahallemizi düşünerek projelerimizi sizlerin beğenisine sunduk. Çocuklarımı, gençlerimizi, kadınlarımızı, engellilerimizi, yaşlılarımızı düşünerek sizler için, Elazığımız için, daha müreffeh bir şehir için projelerimizi hazırladık. Bizlere yetki verirseniz, bizlere güvenirseniz 1 Nisan’dan itibaren bu projelerimizi hayata geçireceğiz. Ben sizlerin duasıyla, sizlere hizmet etmek için bu yola çıktım. Allah’ın izni ile sizleri mahcup etmeyeceğim.” diye konuştu.

“HİZMETLERİMİZLE HALKIMIZIN GÖNLÜNE GİRECEĞİZ”

Yönetim anlayışlarının özünde adalet, dürüstlük, şeffaflık, hesap verebilirlik olacağını ifade eden ŞERİFOĞULLARI, şöyle konuştu: “Aynı zamanda sizlere hizmet ederken sizlerin gönlüne girebilmek olacak. Sizlerin gönlüne giren bir daha oradan çıkmaz, bunu çok iyi biliyorum. Sizler bu makamı bana emanet ederseniz ben emanet bilinciyle sizlerin emanetinizi yarınlara taşıyacağım. Şehrimizin her bölgesine eşit hizmet götüreceğim. Adaletten asla geri adım atmayacağım. Gençliğimin bana vermiş olduğu coşkuyu, enerjiyi sizlere hizmet getirebilmek için kullanacağım. Sizin bu coşkunuz, bu heyecanınınız benim enerjimi katbekat arttırıyor. Şehrimizi altyapı problemi olmayan bir şehir haline getirebilmek için ekibimizle gece gündüz çalışacağız. Ulaşım problemlerini çözmek için projelerimizi hayata geçireceğiz. Çocuklarınızla, ailelerinizle daha rahat ortamlarda zaman geçirebilmeniz için yeşil alanlar, kent meydanları yapacağız. Kentsel dönüşüm projelerimizle bu şehrin afet riskini en aza indireceğiz. Kültür ve turizm projelerimizle şehrimizi kalkındırmak istiyoruz. İstihdam projelerimizle şehrimizin işsizlik problemini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. Ekibimizle, teşkilatımızla ve milletvekillerimizle birlikte biz bu işi başaracağız. Biz Elazığ’da tarih yazacağız Allah’ın izniyle. Sizlere hizmet etmek için bu kutlu yürüyüşe çıktım. Bu kutlu yürüyüşte asla geri adım atmayacağım. Enerjimi sizlere hizmet getirebilmek için harcayacağım. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER