İşbaşaran, KKTC ve Portekiz gezisinde

Milletvekillerinin ilk gezileri bu ay KKTC ve Portekiz`e olacak. Elazığ milletvekili Feyzi İşbaşaran, her iki geziye de katılacak...

İşbaşaran, KKTC ve Portekiz gezisinde
Meclisin yeni yasama döneminde milletvekillerinin ilk gezi programları belli oldu. Buna göre milletvekillerinin ilk gezileri bu ay KKTC ve Portekiz`e olacak .Elazığ milletvekili Feyzi İşbaşaran, her iki geziye katılacak.

TBMM Başkanı Köksal Toptan`ın, 10 Eylül`de KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Fatma Ekenoğlu`nun davetine üzerine yapacağı ziyarete AKP`den üç, CHP ve MHP`den birer milletvekili katılacak.

Siyasi partilerin TBMM Başkanlığına bildirdiği KKTC gezisine, AKP Yozgat Milletvekili Mehmet Çiçek, AKP Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, AKP Konya Milletvekili Mehmet Ali Öztürk, CHP Adana Milletvekili Hulusi Güvel, MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş KKTC`ye gidecek.

9-10 Eylül 2007 tarihlerinde Portekiz`in başkenti Lizbon`da yapılacak AB Üye ve Aday ülkeleri Ulusal Parlamentoları İçişleri Komisyonu Başkanları Konferansına katılmak üzere de siyasi partilerden milletvekili listelerini bildirmeleri istendi
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2007, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER