ŞERİFOĞULLARI'NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Ak Parti Belediye Başkan Şahin Şerifoğulları Elazığ Basın Ve Medya Cemiyeti VE Günışığı Gazetesini ziyaret etti.

ŞERİFOĞULLARI'NDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Başak Adayı Şerifoğulları’nı Cemiyet Başkanı M. Nafiz Koca karşıladı. Cemiyetin Çalışmaları hakkında bilgi alan Şerifoğulları, yerel basının zorluklarını bildiklerini ifade ederek, “ Bizler seçim alanlarında yoğun bir tempo ile koşuştururken, basınımız her daim yanımızda ve okuyucularını bilgilendirmek için gece gündüz demeden görevini en iyi şekilde yapmak için mücadele ediyorlar.” Dedi. 
Ak Parti Belediye Başkan Adayı daha sonra Günışığı gazetesine gitti. Şerifoğulları’nı Günışığı gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M.Nafiz Koca,Yazı İşleri müdürü Şah İsmail Gezici , Haber müdürü Tamer Ören ve gazete personeli karşıladı.

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI göreve gelmesi halinde halkla iç içe olacak şekilde bir yönetim sergileyeceklerini belirterek, “Elazığ’ı yönetirken en büyük paydaşımız halkımız olacak” dedi. 
Seçim çalışmaları kapsamında gazetemiz Günışığı’nı ve Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti’ni ziyaret eden AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin ŞERİFOĞULLARI, yönetim ve gazete çalışanlarıyla bir araya gelerek  seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

24 Kasım’da aday tanıtım toplantısını yaptıklarını anımsatan ŞERİFOĞULLARI “Bildiğiniz gibi aday tanıtım toplantısının ardından ilimize gelerek seçim çalışmalarımıza başladık. Tabi resmi süreç Şubat ayında başlayacak. Seçim Koordinasyon Merkezi’mizi de Ocak ayında açmayı planlıyoruz. Seçim süreci devam ederken bizler de bu arada çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Elazığ’ımızda bulunan 38 mahallemizden 35’ine giderek sorunları yerinde tespit ettik ve muhtarlarımızla istişare yaptık. Yapacağımız projelere son şeklini verebilme adına saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi de basın kuruluşlarımızı, cemiyetlerimizi ziyaret ediyoruz. Bu süreçte  basın ve medya kuruluşları bizim en önemli paydaşlarımızdan olacak. Göreve seçilmemiz halinde basın ve medya kuruluşlarımızla sürekli istişare yaparak birlikte hareket etmeye gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu. 

Elazığspor’a Kalıcı Gelirler Sağlayacağız 

Elazığspor’un içinde bulunduğu süreç hakkında da açıklamalarda bulunan ŞERİFOĞULLARI “ Sporun içinden gelen bir kişi olduğumuz için vatandaşlarımızın Elazığspor konusunda bizden beklentisi bir hayli fazla,. Otopark haline dönüştürülen tiyatro binası yerinin Elazığspor’umuza kazandırılması için gerekli girişimlerde bulunduk. Allah’a nasip ederse biz  Elazığ Belediye Başkanlığı görevine geldiğimizde  sürecin ne çok içinde yer alacağız ne de çok dışında kalacağız. Elazığspor’umuza  kalıcı gelirler sağlanması  yönünde  çalışmalarımız devam ediyor” diye kaydetti. 

Dürüst, Şeffaf ve Adil Bir Yönetime Sahip Olacağız

Elazığ’ı bir bütün olarak düşündüklerini ve bu kapsamda hizmet etme gayreti içerisinde olacaklarını vurgulayan ŞERİFOĞULLARI “Biz bu göreve talip olurken halkımızla birlikte yöneteceğimizi söylemiştik. İnşallah göreve geldiğimizde de bu anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz. Dürüst, şeffaf, cesur ve adil bir anlayışla yöneticilik yapacağımız süre içerisinde en büyük paydaşımız halkımız olacak. Ben bugün bizleri ağırlayan başta Günışığı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni M.  Nafiz KOCA’ya, Yazı İşleri Müdürü Şah İsmail GEZİCİ’ye, Haber Müdürü Tamer ÖREN’e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyor, nazik karşılamalarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.  
 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER