Vekiller komisyonlarda…

AK Parti Elazığ Milletvekilleri’nden Feyzi İşbaşaran ve Hamza Yanılmaz Çevre Komisyonu’nda, Tahir Öztürk Dilekçe Komisyonunda, Faruk Septioğlu ise KİT Komisyonunda görev aldı.

Vekiller komisyonlarda…
23. Dönem yasama ve denetim çalışmaları kapsamında TBMM Başkanlık Divanın yanı sıra 16 ihtisas komisyonuna milletvekili seçilimi yapıldı. Başkanlık Divanında Elazığ milletvekilleri görev almazken, 4 milletvekili çeşitli komisyonlarda görev aldı.

Anayasa Komisyonu, Adalet Komisyonu, Milli Savunma Komisyonu, Çevre Komisyonu, İçişleri Komisyonu, Dışişleri Komisyonu, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik Ve Spor Komisyonu, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma Ve Turizm Komisyonu, Sağlık, Aile, Çalışma Ve Sosyal İşler Komisyonu, Tarım, Orman Ve Köyişleri Komisyonu, Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi Ve Teknoloji Komisyonu, Dilekçe Komisyonu, Plan Ve Bütçe Komisyonu, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu, İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu için seçim yapıldı.

Yapılan seçimlerin ardından Ak Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz, Çevre Komisyonu sözcüsü olurken, aynı komisyonda Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran da üye olarak yer aldı. Diğer yandan, Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk Dilekçe Komisyonu Üyesi ve Faruk Septioğlu ise KİT Komisyonu üyesi olarak seçildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2007, 01:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER