Adanaspor, Elazığ'a İddialı Geliyor

Son 2 haftada 4 puan toplayarak moral bulan Adanaspor, Elazığ deplasmanında çıkışını sürdürmek istiyor.

Adanaspor, Elazığ'a İddialı Geliyor

Elazığspor’un Lig’de ilk yarının son haftasında Pazartesi günü ilimizde ağırlayacağı Adanaspor, Elazığ’a iddialı geliyor.

Son 2 haftada 4 puan toplayarak moral bulan Adanaspor, Elazığ deplasmanında da çıkışını sürdürmek istiyor.

Pazartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Elazığspor Maçı’na sıkı bir şekilde hazırlanan Adanaspor’da Osmanlıspor beraberliği ve Antalyaspor galibiyetleri camiayı hareketlendirirken, Elazığ deplasmanından da başarılı bir sonuçla dönmenin hesapları yapılıyor. LUIZ’in cezalı olduğu için Elazığspor’a karşı forma giyemeyeceği Adanaspor’da Olcay’ın sakatlığı ise devam ediyor. Bu arada Turuncu-Beyazlılarda Abdullah KARMİL’in ise cezası sona erdi.
Turuncu-Beyazlı ekipte son iki maçta alınan 4 puan sonrasında moraller üst seviyeye çıkarken, teknik patron Eyüp ARIN, “Elazığ maçına en iyi şekilde motive olmaktayız. Burada da başarılı olmak için çok çalışıyoruz” dedi.

ARIN, 2 maçta alınan 4 puanının futbolcuların alın teri olduğunu dile getirerek, “Biz bir şeyler yapabiliyorsak ekip olarak yapıyoruz. Büyüğünden küçüğüne kadar tüm futbolcu arkadaşlarıma bu özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER