Ahmet Sabri 3 Hafta Yok!

Eskişehirspor Maçı’nda sakatlanan Kaleci Ahmet Sabri Fener ve Yiğitcan Erdoğan’ın MR’ı çekildi…

Ahmet Sabri 3 Hafta Yok!

Geçen hafta Eskişehir Yeni Stadyumu’nda oynanan Eskişehirspor Maçı’nda sakatlanarak oyundan çıkan Bordo-Beyazlı Oyuncular Ahmet Sabri Fener ve Yiğitcan Erdoğan’ın MR’ları çekildi…

Spor Toto 1.Ligin 29.Haftası’nda oynanan ve 3-1’lik skorla Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’un yenilgisiyle sonuçlanan Eskişehirspor Maçı’nda sakat sakat oyuna devam ettiği için Bordo-Beyazlı Taraftarların ve spor yorumcularının tepkisine maruz kalan Kaleci Ahmet Sabri Fener’in en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Kritik maçın ilk yarısında sakatlanan ancak oyundan çıkmayarak 61.Dakika’ya kadar sahada kalan Kaleci Ahmet Sabri Fener’in çekilen MR sonucunda sağ ayak arka adalesinde 2.Derece yırtık tespit edildi. Hemen tedavisine başlanan tecrübeli file bekçisinin en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Yiğitcan’ın önemli bir sakatlığı yok…

Öte yandan 68.Dakika’da sakatlanarak oyundan alınan ve MR’ı çekilen savunma oyuncusu Yiğitcan Erdoğan’ın ise belinde spazm oluştuğu ancak Osmanlıspor Maçı’nda oynamasına engel bir sakatlığının olmadığı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığspor
Elazığspor - 2 ay Önce

Son zamanlarda duyduğum en olumlu haberlerden birisi. Elazığspor olarak böyle futbolculardan uzak durulması kanaatindeyim. Tribünlere oynamaktan başka hiçbir faydası olmayan gereksiz bir isim. Futbolcu demek bile içimden gelmiyor. En son Eskişehir maçında yaşananlar bence onun artık bu takımdaki son maçı olmalı. Çünkü o maçta onun ve teknik heyetin yaptıkları yedek kulübesinde bekleyen Ahmed Doğan için büyük bir saygısızlıktı. Sakat kaleciye bile ondan çok güvenildiğinin bir göstergesiydi o durum.

SIRADAKİ HABER