ASKF Yeni Başkanını Seçiyor!

Yarın Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezin’de yapılacak Olağan Genel Kurulu saat 14:00’te başlayacak…

ASKF Yeni Başkanını Seçiyor!

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 15. Olağan Genel Kurulu, yarın Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezin’de gerçekleştirilecek.

Mustafa Gür Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu’nun Elazığ Amatör Spor Kulübü Derneği Tüzüğü’ne göre 3 yılda bir yapılması planlanan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nın yapılabilmesi için, ilk toplantıda tüzük gereği salt çoğunluk şartı aranacak.

Bu durumda bugün itibariyle 312 Genel Kurul Delegesi bulunan Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun, kongre saati olan 14:00’de delege sayısının yarısından bir fazlası hazirun cetveline imza atmış olmaları ve salonda hazır bulunmaları şartı aranacak. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde Genel Kurul 1 hafta sonraya ertelenecek ve bu kez çoğunluk şartı aranmayacak. 15 Haziran’da ilk oturumu gerçekleştirilecek Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu öncesi mevcut başkan Mustafa Gür ve Rüstempaşa Spor Kulübü Başkanı Hamit Erulaş başkanlık için yarışacak.

İşte Gündem…

1- Açılış ve Yoklama

2- Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

3- Divan Heyetinin Oluşturulması

4- Faaliyet Raporunun Okunması ve İbrası

5- Denetim Raporunun Okunması ve İbrası

6- Tahmini Bütçenin Okunması

7- Tüzüğün 33. - 40. ve 55. Maddelerinde Değişiklik Yapılması

8- Yönetim, Denetim, Disiplin ve Onur Kurulunun Seçimi

9- Dilek ve Temenniler

10- Kapanış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER