Başkan Selçuk Öztürk açıkladı!

Tahkim Kurulu’nun cezayı onamasının ardından Elazığspor-Boluspor Maçı Nerede Oynanacak?

Başkan Selçuk Öztürk açıkladı!

Tahkim Kurulu’nun Elazığspor’un itirazını reddetmesi üzerine, Bordo-Beyazlı ekibimiz Türkiye Futbol Federasyonu’na Bolu Maçı’nın Ankara’da oynanması için başvuruda bulunacak.

Tahkim’den gelen haber Elazığspor’un planlarını altüst etti.
Giresunspor Maçı’nda meydana gelen olayların ardından “1 Resmi Müsabakayı Tarafsız Sahada Seyircisiz Oynama” cezasına çarptırılan ve bu gelişme üzerine cezanın iptali için Tahkim Kurulu’na başvuran Elazığspor’da, Tahkim’den gelen olumsuz cevap üzerine gözler, Bolu Maçı’nın hangi şehirde oynanacağı sorusuna çevrildi.
Akşam saatlerinde Tahkim Kurulu’ndan gelen olumsuz haber üzerine spor servisimizin ulaştığı Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Cengiz ÖZTÜRK, Elazığspor’un çizeceği yol haritasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Giresunspor Maçı’nın ardından Profesyonel futbol Disiplin Kurulu’nun verdiği cezalar üzerine hukuki girişimleri başlatarak Tahkim Kurulu’na itiraz ettiklerini hatırlatan Başkan Öztürk, Tahkim Kurulu’ndan bugün gelen olumsuz cevap sonrasında Bolu Maçı’nın oynanacağı şehri belirlediklerini ve bu kararı da TFF’ye ileteceklerini ifade etti. Başkan Selçuk Öztürk Boluspor Maçı’nın nerede oynanacağı konusunda kafalarında birkaç alternatif olduğunu kaydederken, kendi fikrinin ise bu maçı Ankara’da oynamak olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER