Belediyespor'dan 2 transfer

Türkiye 3.futbol liginde mücadele eden Elazığ Belediyespor ligin ikinci yarısında daha güçlü bir kadroyla daha başarılı sonuçlara imza atmak...

Belediyespor'dan 2 transfer
Türkiye 3.futbol liginde mücadele eden Elazığ Belediyespor ligin ikinci yarısında daha güçlü bir kadroyla daha başarılı sonuçlara imza atmak adına kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Mavi siyahlılar son olarak 1 forvet 1’de savunma oyuncusu transferi gerçekleştirdi.

Transferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Belediyespor Kulüp Başkanı Serkan Güllü, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nun vermiş olduğu desteğin kendilerine güç kattığını belirterek konuyla ilgili şunları söyledi: “Başkanımızın destekleriyle zamanında bir takım nedenlerden dolayı ligden çekilen takımımızı, yıllar sonra yeniden 3.lige çıkardık. Elazığ Belediyespor bugün Türkiye 3.futbol liginde mücadele eden ve üst sıraları hedefleyen bir takım olarak Elazığ’ımızı profesyonel ligde temsil etmektedir. Ligin ikinci yarısında başarılı sonuçlara imza atmak adına Teknik Sorumlumuz Bülent Güllü’nün raporu doğrultusunda kadromuza 2 isim daha dahil ettik.

Siirt Jetpaspor’da forma giyen forvet oyuncu Devran Atmaca ve Üsküdar Anadoluspor’da forma giyen savunma oyuncusu Kadir Demir ile 2’şer yıllık olmak üzere anlaşmaya vardık. Bu oyuncularımızın da kadromuza katılmasıyla gücümüze güç kattık. İnşallah 3.ligde ilk sezonumuzda play-off oynamaya hak kazanacağız. Desteklerinden dolayı bir kez daha Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.”
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2012, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER