“Ben Göreve Hazırım!”

Elazığspor’un genç golcüsü Ömer Yıldız kampı ve sakatlığıyla ilgili spor servisimize açıklamalarda bulundu…

“Ben Göreve Hazırım!”

Özgür YILDIRIM-ÖZEL HABER

Sezon başından beri yaşadığı sakatlık nedeniyle takımdan ayrı çalışan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’un Genç Golcüsü Ömer Yıldız, kümede kalmak adına son maça kadar savaşacaklarını belirterek, sakatlığının tamamen geçtiğini şans verilmesi durumunda göreve hazır olduğunu söyledi…

Kampın takım adına çok verimli geçtiğini ve çok sıkı çalıştıklarının altını çizen 24 yaşındaki genç golcü oyuncu; “Kamp verimli geçiyor bizim adımıza. Hocamız ilgileniyor her futbolcuyla. Ekstra idmanlar koyuyor. Teknik heyetimizin ve yönetimimizin umudu var kümede kalmak adına. Tabi bizlerinde umudu var. Pes etmeyeceğiz. Çok iyi çalışıyoruz kampta. Ligde kalacağımıza tamamen inanıyoruz. Bu ölçüde çalışmalarımız devam ediyor. Hergün çift antrenman yapıyoruz. Sıkı çalışıyoruz. Hazırlık maçları tabiki ölçü değil. Biz hazırlık maçlarına idman yaparak çıkıyoruz. Bu maçlar sadece tempo kazanmak için. İnşallah Hatay Maçı’yla beraber bir çıkış yapmayı bekliyoruz.”dedi.

Sakatlığının tamamen geçtiğini hiçbir ağrısının veya sızısının kalmadığına dikkat çeken Ömer Yıldız; “Zaten hazırlık maçında hocamız bana şans verdi bir 10 dakika. Son durumuma baktı. Maç oynayabiliyorum ama tempo olarak son söz hocanın. Bana göre ben oynarım. Ama şimdi hocamızın değerlendirmesi farklıdır. Hazır değilimdir onu gözünde, tempo olarak, fizik olarak yeterli görmeyebilir. Benim bu konuda bir şey söyleme şansım yok. Hocanın takdiri. Bana göre ben şimdi 2.Devreden sonra takıma katkı sağlamak için elimden geleni yapabilirim. Sakatlığımı tamamen geçti. Ağrım, sızım yok.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER