Çimler Kurumaya Başladı!

Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş tesislerin elektriğinin halen kesik olduğunu belirterek şehrin ileri gelenlerine çağrıda bulundu…

Çimler Kurumaya Başladı!

Haber: Özgür YILDIRIM
Maddi ve manevi anlamda tarihinin belki de en kötü sezonunu yaşayan ve Spor Toto 1.Lig’den küme düşen Bordo-Beyazlı ekibimizin ikamet ettiği Elazığspor Tesisleri’nin halen elektriklerinin kesik olduğu öğrenildi…

Henüz küme düşme üzüntüsünü üzerinden atamayan ve yaklaşık 600 Bin TL civarındaki elektrik borcu nedeniyle tesislerinin elektrikleri kesilen Birevim Elazığspor’da Futbol Şube Sorumlusu il yöneticilerine çağrıda bulunarak sorunun biran önce giderilmesini istedi.

Yaşanan elektrik sıkıntısından dolayı düzenli sulama yapılamayan ve mevsim sıcaklıklarının artması nedeniyle Elazığspor Tesislerinde antrenman sahalarındaki çimlerin büyük ölçüde kuruduğunu ifade eden Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, hortumla yapılan sulama işlemi kısıtlı imkanlarla istenilen verimi vermediğini, çimlerin büyük bir bölümünün sarardığı söyledi. Yetiş, Elazığspor Tesisleri’nin elektrik sorunun giderilmesi konusunda ilin valisi ve siyasilerin devreye girmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Elazığspor’un düştüğü yerden birlik ve beraberlik sağlanarak çıkacağına da yürekten inandığını da ifade eden Zafer Yetiş, “Elazığspor eski mutlu günlerine daha da güçlenerek geri dönecektir. Yeterki geçmiş yıllarda yakaladığımız birlik ve beraberlik yeniden olursa. İlin valisi, belediyesi, siyasileri, taraftarı ve basını tek yürek olursa Elazığspor için mutlu günler kaçınılmaz olur.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
El_aziz
El_aziz - 1 ay Önce

Sen ve senin gibi Elazığspora zerre kadar faydası olmayan yöneticiler bu takımın başında olacaksa varsın Elazığspor eski günlerine dönmesin.Kardeşim adama sormazlarmı kaç kez yönetimde yer aldınız sen ve arkadaşların Elazığspora karşılıksız olarak ne kadar para verdiniz de milletten para bekliyorsunuz. Hep 3 lira verdiniz 30 lira aldınız. Yeter artık yıllardır hep aynı mevzu.Bi düşün artık bu takımın yakasından yeter Allah aşkına.

Mete
Mete - 1 ay Önce

Her sorunu ben çözerim deyip Elazığsporu batıran Selçuk efendi neden bu sorunu çözmüyor. Selçuk efendi bu gibi ufak işleri çözemiyorsan başkanlıkta ne işin var. bırak şu başkanlığı dürüst namuslu insanlar yapsın.

Korkut
Korkut - 1 ay Önce

Neye secildiniz,actirsaniza.Bune aymazlik,utanmadan beyanat ile reklam pesindeler.Kiyamazsan başına sakin çıkma bu meydana.Super ligden,1.ligden düşürdünüz yetmedi, buradanda 3.lige düşürün de rahatlayin.Edep ya Huuuu.

SIRADAKİ HABER