Demir Kızlar Türkiye Finallerinde

12-14 Mart 2019 tarihleri arasında Kastamonu ilinde yapılan Genç Kadınlar Yarı Finallerine katılan Takımımız Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Türkiye finallerine kalarak büyük bir başarıya imza attı...

Demir Kızlar Türkiye Finallerinde

Grubunda Süper Ligin Alt Yapıları olan takımları yenerek ilk 2 takım arasına giren Parkenin Demir Kızları taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

Turnuva sonunda gazetemize bir değerlendirme yapan Takım Antrenörü İsmail Bayraktar; “Kızlarımı yürekten kutluyorum. Maddi imkansızlıklara rağmen ellerinden gelenin en iyisini yaparak zorlu rakipleri yendiler ve bu başarıyı bize armağan ettiler. Grubumuzda olan Ardeşen ve Pazarspor gibi süper ligin alt yapılarını yenmeyi başardık İnşallah Nisan ayında yapılacak Finallerde de en iyi dereceyi  alıcağımıza inanıyorum  Biz kulüp olarak alt yapı her zaman önem verdik bu başarı da bunun eseridir Herkes iyi bilir ki gençler kategorisinde başarılı olmak  A takım düzeyinde de başarılı olmayı  sağlar Her zaman dediğim gibi destek olunursa bu takım daha nice başarılara imza atacaktır. Eski vali yardımcımız şimdi Tasköprü Kaymakamı Sayın Ercan Çiçek Beye,  bizlere gösterdiği yakın ilgi ve alandan dolayı şahsım ve kulübüm adına teşekkür ederim.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER