Derbinin Hakemi Adnan Akbulut

Elazığ İl Hakem Kurulu 1.Amatör Küme 23. Hafta ile 2. Amatör Küme 5. Hafta Müsabakaları’nda görev yapacak hakemler ve müsabakaların gözlemcileri ilan etti…

Derbinin Hakemi Adnan Akbulut

Elazığ Futbol İl Tertip Komitesi haftasonunda ilimiz spor tesislerinde oynanacak olan 1.Amatör Küme 23. Hafta  ile 2. Amatör Küme 5. Hafta Müsabakaları’nın ayrıntılı programlarını açıklarken, Futbol İl Hakem Kurulu da Amatör Küme’de programda yeralan toplam 13 karşılaşmayı yönetecek hakemleri ve müsabakaların gözlemcilerini dün ilân etti…

Resmî İnternet Sitesi’nden yapılan açıklamaya göre karşılaşmaları yönetecek olan hakemler ve müsabakaların gözlemcileri şöyle;

İşte program…

1.Amatör Küme Futbol Ligi 23.Hafta Müsabakaları:

24 Mart Pazar:

11:00 Sürsürüspor-Yolspor

*Yavuz Yasul

*Ahmet Bingöl-Hızır Kurt

*Gözlemci: İnanç Özgen

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

13:00 Aksaray Gençlik-Paluspor

*Mehmet Cangir

Ahmet Bingöl-Bayram Sarıyıldız

Gözlemci: Onur Özsever

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

13:00 Fırat Üniversitesi-Kovancılarspor

*Adnan Akbulut

Samet Cangir-Samet Kaya

Gözlemci: Mesut Küçükarslan

(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)

13:00 Arıcakspor-Bordo Atletikspor

*Ö.Faruk Yavuz

*Muhammet Çalışkan-Ali Tayboğa

*Gözlemci: Şevket Yoldaş

(Kovancılar İlçe Sentetik Saha)

13:00 Karakoçanspor-Maliyespor

*Ozan Bozkurt

*F. Kerem Özyurt-Yasin Erbuğa

*Gözlemci: Murat Karadağ

(Karakoçan İlçe Sentetik Saha)

15:00 Anadolu Harputspor-DSİ

*Fatih Çakılcı

*Tolga Özdemir-F.Kerem Özyurt

*Gözlemci: Burhan Demir

(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)

17:00 GH Abdullahpaşa-Yeni Mahallespor

*Atakan Aksu

*Tolga Özdemir-F.Kerem Özyurt

Gözlemci: Murat Yavuz

(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)

2.Amatör Küme Futbol Ligi 5.Hafta Müsabakaları:

24 Mart Pazar:

12:00 Sivricespor-Arıcak Trabzon Gençlik

*Furkan Ekici

*Mehmet Yılmaz-Nizamettin Göl

*Gözlemci: Uğur Adalı

(Sivrice İlçe Sahası)

13:00 Baskil Şafakspor-Keban Tek

*Fatih Öz

*Osman Sağır-Safa Dinç

*Gözlemci: Mustafa Fulin

(Baskil İlçe Sentetik Saha)

13:00 Tayfunspor-Akçakiraz Gençlik

*Mustafa Çiloğlu

A.Vahap Adıgüzel-Ayberk Yıldırım

Gözlemci: Burhan Demir

(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)

15:00 İl Özel İdarespor-Şekerspor

*Semih Öztürk

*Mert Doğan-Enes Biçer

Gözlemci: M.Burak Demir

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

17:00 Akyürekspor-Doğukent Gençlik

*Fuat Temiz

*Abdullah Çakmak-Yalçın Uğraş

*Gözlemci: Muhammed Öztürk

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

19:00 Mornikspor-Kovancılar Esnaf

*Fatih Öz

*Abdullah Çakmak-Yalçın Uğraş

*Gözlemci: Şevket Yoldaş

(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER