EASGD Fesih Etti

Elazığ Anadolu Spor Gazetecileri Derneği, Mehmet Duman’ın istifa kararı almasının ardından Elazığ Şubesi’ni feshetme kararı aldı…

EASGD Fesih Etti

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Elazığ Şubesi Başkanı olan Mehmet Duman görevinden istifa etti. Mehmet Duman istifa açıklamasında gördüğü lüzum üzerine bu kararı aldığını, Elazığ ve Elazığ sporuna çeşitli alanlarda hizmet etmeye devam edeceğini bildirdi.

Önceki yıllarda, Elazığ İl Futbol Disiplin Kurulu Üyeliği, Elazığ Gazeteciler Ve Yazarlar Cemiyeti Kurucu Üyeliği Elazığ Amatör Futbolcular Derneği Kurucu Üyeliği Ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyeliği, Elazığ TÜFAD üyeliği, Elazığ Saha Komiserleri Derneği Üyeliği, Hankendispor yönetim kurulu üyeliği, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Üst Kurul Üyeliği, çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığının yanı sıra bazı televizyon programlarında spor yorumculuğu yaptığını belirten Duman, bayrağı genç arkadaşlara teslim etmenin vaktinin geldiğini söyledi. Bu arada Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Elazığ Şubesi’nin Mehmet Duman’ın kararından sonra yönetim kurulu olarak toplanıp Elazığ şubesini fesih etme kararı aldıkları açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER