Elazığspor'da Gülpınar Dönemi

Başkan Selçuk Öztürk'ün görüşmeler için Elazığ'a davet ettiği genç teknik adamla sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı...

Elazığspor'da Gülpınar Dönemi

Erhan Altın'dan boşalan teknik direktörlük için Serhat Gülpınar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı. Genç Teknik Adam Saat 17:00'de başlayan antrenmana takımın başında çıktı...

Spor Toto 1.Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Elazığspor’da Erhan Altın’dan boşalan Teknik direktörlük görevine son olarak Afjet Afyonspor’u çalıştıran Serhat Gülpınar getirildi. Gülpınar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı.

Başkan Selçuk Öztürk’ün daveti üzerine genç teknik adamın ilimize gelerek yönetim kuruluyla masaya oturduğu öğrenilirken yapılan görüşmeler neticesinde Serhat Gülpınar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandığı bildirildi.

Kariyerine Başakşehir Altyapısında başlayan ve daha sonra ise Bugsaşspor’u çalıştıran Serhat Gülpınar, son olarak ise Afjet Afyonspor’da görev yapmış ve takımını şampiyon yaparak Spor Toto 1. Lig’e taşımıştı.

Bugsaşspor’da maç başına 1,44, Afjet Afyonspor’da ise 1,62 puan ortalaması bulunan Serhat Gülpınar ile oldukça makul bir rakam anlaşma sağlandığı öğrenilirken, genç teknik adam ile Salı günü resmi sözleşme imzalanacağı bildirildi. Geçen sezon Afjet Afyonspor’u 10 lig ve 5 play-off maçında çalıştıran Gülpınar, takımını şampiyonluğa ulaştırdıktan sonra, bu sezon 10. hafta sonunda istifa etmişti. Hatırlanacağı üzere Serhat Gülpınar, Elazığspor’da Orhan Kaynak’ın istifası sonrasında Selçuk Öztürk’ün daveti üzerine ilimize gelmiş ancak ETSO Yönetimi tarafından bu isim kabul görmeyince göreve Erhan Altın getirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 3 ay Önce

Bu kim yaa. Diploması varmı,nerede yetişmiş,turfanda mı,kimleri çalıştırmış, vitrininde ne var,bilen yok.Hadi hayırlısı.

SIRADAKİ HABER