ELAZIĞSPOR DÜŞERSE HESABINI KİM VERECEK?

Kalan haftalarda kayyum tarafından yönetilen Elazığspor Allah korusun küme düştüğü takdirde bunun hesabını kim verecek. Kayyum mu? Yoksa ETSO mu?

ELAZIĞSPOR DÜŞERSE HESABINI KİM VERECEK?

Sezon başında yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılar nedeniyle kapanma noktasına gelen ancak Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Kayyum Başkanı Sebahattin Devecioğlu ve Eski Başkanlar Selçuk Öztürk, Hacı Murat Yümlü’nün girişimleriyle transfer tahtası açılarak adeta küllerinden doğan Elazığspor’da bundan sonraki sürecin nasıl işleyeceği kafalarda soru işaretlerine neden oluyor…

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ!..

Bir taraftan transfer tahtasının açılmasında büyük rol oynayan ve bir gecede 22 transfer gerçekleştirerek dünya ve ulusal gündeme oturan Elazığspor için Eski Başkan Selçuk Öztürk’ün kulüpte yaptığı çalışmalar sonuçsuz kalırken, diğer taraftan da Valilik ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın henüz bir yönetim oluşturamaması Elazığspor Camiası’nda endişe yaratıyor.

ETSO TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞAŞIRTTI

Ş.Urfa’da oynanan Giresunspor Maçı’na takımın başında giden ve futbolcuları motive ederek Elazığspor’un zorlu maçta 1 puan almasında katkısı olan Eski Başkan Selçuk Öztürk’ün katıldığı canlı yayın programında adaylığını açıklamasının akabinde, ETSO tarafından yapılan “Biz başkanlık için kimseye destek sözü vermedik. Bundan sonraki süreçte kayyumun güçlendirilerek sezonun tamamlanmasının arzu ediyoruz.” yönündeki açıklamaları Elazığspor’un geleceği adına endişelerin daha da artmasına neden oldu.

TARAFTAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Sezon başından buyana birçok kongreye rağmen başkanlık için aday çıkmaması ve kaderine terk edilen Elazığspor’un dağılmaması için büyük çaba harcayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve ETSO Başkanı Asilhan Arslan’ın, siyasilerin desteğini alan Selçuk Öztürk’ün adaylığına sıcak bakmaması Bordo-Beyazlı Taraftarları da ikiye böldü.

BELİRSİZLİKLER ENDEŞİYE NEDEN OLUYOR

Bir gecede 22 transferi yapan ve takımın başına Afjet Afyonspor’u lige çıkaran genç teknik adam Serhat Gülpınar’ı Elazığ’a getirerek prensip anlaşmasına varan ancak belirsizlik nedeniyle halen resmi sözleşme imzalayamayan Eski Başkan Selçuk Öztürk’e destek verenler ile geçmiş dönemlerde yaptığı hataların tekrarlanacağını savunanlar sosyal medyada infiale neden oldu.

ÖZTÜRK’E DESTEKLER ARTIYOR

Geçmiş dönemde ETSO Başkanlığı’nda oluşturulan Elazığspor’un küme düştüğünü örnek gösteren taraftarlar macera aranmamasını savunurken, adaylığını açıklayan Selçuk Öztürk’e destek verilmesini isteyenlerin sayısı giderek artıyor.

AKSİ DURUMDA KİM HESAP VERECEK?

KAYYUM MU, ETSO MU?

Bizlerde gazeteci kimliğimizi bir yana bırakarak, Elazığspor’a gönül vermiş bir taraftar olarak soruyoruz. Kalan haftalarda kayyum tarafından yönetilen Elazığspor Allah korusun küme düştüğü takdirde bunun hesabını kim verecek. Kayyum mu? Yoksa ETSO mu?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emir can
Emir can - 3 ay Önce

Gerekirse düşelim ama Selçuk Öztürk Başkan olmasın. Az mı icradan faiz aldı almaya devam ediyor.

feer
feer - 3 ay Önce

peki acaba takım bu hale kimin yüzünden düştü
kim soracak

Fatih
Fatih - 3 ay Önce

Muammer hocaya teslim etsinler

askeri demirtaş
askeri demirtaş - 3 ay Önce

peki gazeteci arkadaşlar tekrar takımı borç batağına sokarsa bu sefer kim kurtarır

El_aziz
El_aziz - 3 ay Önce

Selçuk Öztürk'ün başkan olup takımı ligde bırakmasındansa, kayyum kalsın küme düşelim. Benim gibi düşünen birçok taraftarın olduğunu tahmin ediyorum. Eğer ki Allah korusun Selçuk Öztürk başkan olursa ben Sayın Valim ve ETSO başkanınında kulübe kesinlikle sahip çıkmayacağını düşününlerdenim. Çünkü bu şahıs Elazığspora çok kötü şeyler yaşattı ve halen daha da onun yaptıklarının cezasını çekiyor. Fanatik bir Elazığspor taraftarı olarak şunu da söylemeliyim ki Selçuk ÖZTÜRK'ün geçmişteki deneyimlere rağmen tekrar kurtarıcı olarak görülerek başkan yapıldığı Elazığspor artık o saatten sonra benim takımım olamaz.

Bir Taraftar
Bir Taraftar - 2 ay Önce

Takım iyi gitmiyor, Eskişehir tutturdu, bizim takım iyi gitmiyor, ara açıldı küme düşer miyiz rakip kaleye bir şut atan, rahatsız eden kimse yok nasıl olacak, düşeriz.

Metin
Metin - 3 ay Önce

Öztürk ün bugün konuşmasını dinledim adam Elazığspor un sahibi gibi konuşuyor Bunun gibileri geçmiş dönemde çok gördük saçma sapan faturalar gösterip paraları savurdular Elazığspor kurumsallaşmalı gerçekten futboldan anlayan insanlar başa gelmeli öncekiler gibi sadece ceplerini doldurmak için değil Elazığspor un o kadar arsasını malını kafalarına göre satıp paraları kafalarına göre harcadılar şuan Elazığspor un hiç bir malı kalmadı vali Elazığspor a el atmalı her gelen her kafası esen Başkan olmamalı her şey şeffaf olmalı ve denetlenmeli bunun için düşeceksek düşelim

Memet idris
Memet idris - 3 ay Önce

Bugün Öztürk’ün konuşmasını izledim mafya gibi konuşuyor Elazığspor a futboldan anlayan Elazığspor u kurumsallaştıracak bir başkan lazım eski başkanlar elazığspordan az beslenmedi her gelen parasını yedi Elazığspor başı boş bırakılmamalı dingonun ahırı değil vali kesinlikle el atmalı her kafası esen Başkan olmamalı yine eskilere dönülüp saçma sapan faturalar gösterip takımın parasını çar çur edeceklerse takımın arsalarını benzinliğini tüm mallarını kafasına göre satıp cebine koyacaklarsa ligde kalmanın ne anlamı var düşelim ama valiye destek çıkalım ders alınmaz yoksa bu günler unutulur Düşelim ama kurumsallaşalım takımın gelirleri giderleri belli olsun futboldan anlayan yönetim başa gelsin parayı kafasına göre savurmayan yönetim oluşsun her şey şeffaf olsun denetlensin en ÖNEMLİSİ bu düşelim ama bunlar olsun Yani düşsek düşmesek valiye destek çıkalım

SIRADAKİ HABER