Elazığspor kaderine mi terkediliyor?

Spor Toto 1. Lig'de adeta yokları oynamaya başlayan Elazığspor için tehlike sinyalleri yanmaya başladı. 

Elazığspor kaderine mi terkediliyor?

Lig'de 12 hafta geçmesine rağmen küme düşme hattından henüz kurtulamayan ve yönetimsel anlamda belirsizliklerin yaşandığı Elazığspor'da, deyim yerindeyse yaprak kıpırdamıyor.
Kadrosunda bulunan futbolcuları kaybetmeye başlayan ve ilerleyen günlerde bu sorunu daha fazla yaşayacağa benzeyen bordo-beyazlı kulüp için, şuana dek sadece Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın yapmış olduğu kampanya dışında başka bir girişimin bulunmaması ise kafaların karışmasına neden oluyor.
Ekonomik sorunların baş gösterdiği şu süreçte, siyasilerin ise hiçbir çaba içinde olmaması kamuoyunda "Elazığspor'dan vazgeçildi" yorumlarının yapılmasına zemin hazırlarken, bu durumun taraftarlar içinde huzursuzluk oluşturması ise dikkatlerden kaçmıyor. 
Öte yandan tedirginlik içinde bulunan taraftarların ise tepkileri sadece sosyal medya platformlarından yapılan paylaşımlardan öteye gitmemiş durumda.
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde taraftar grupları yapmış oldukları açıklama ile Elazığspor için tepkilerini dile getirmesine rağmen, şuana kadar bu açıklamalara karşılık hiç bir gelişme yaşanmamış durumda...

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER