Elazığspor Yarın Gidiyor!..

Spor Toto 1.Lig’de Altay ile son maçına çıkacak Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Birevim Elazığspor’da hazırlıklar tamamlandı…

Elazığspor Yarın Gidiyor!..

Ligin 34.ve son haftasında Cuma günü İzmir Atatürk Stadyumu’nda Altay ile 1.Lig’e veda edecek Temsilcimiz Elazığspor’da hazırlıklar tamamlandı…

2018-2019 Futbol Sezonu’nun son maçında deplasmanda Altay’a konuk olacak Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da bu maçın hazırlıkları dün yapılan tek çalışmayla sona erdi.

Saat 17:00’de Elazığspor Tesisleri Üst Sahası’nda Teknik Direktör Sefer Yılmaz gözetiminde yapılan ve yaklaşık 1 saat 20 dakika süren günün tek çalışmasında Bordo-Beyazlılar teknik-taktik ağırlıklı bir antrenman yaptılar.

Öte yandan Spor Toto 1. Lig’e İzmir’de veda edecek Elazığspor’da, Altay Maçı’nın deplasman programı belli oldu…

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da, Spor Toto 1. Lig’in 34. ve Son Haftası’nda yarın deplasmanda oynanacak olan Altay Maçı’nın deplasman programı belli oldu…

Perşembe günü saat 16:55’te Özel bir Hava Yolları şirketine ait Elazığ-İzmir Uçağı’yla İzmir’e gidecek Temsilcimiz Birevim Elazığspor’da futbolcular ve teknik heyet maç sonu memleketlerine gitmek üzere dağılacak. Spor Toto 1. Lig’den 2.Lig’e düşen Bordo-Beyazlı Temsilcimiz 1. Lig’e İzmir’de veda edecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed isa kaya
Muhammed isa kaya - 4 gün Önce

Elazığspor 2.lige düştü ama yine yükselir

SIRADAKİ HABER