Erol, kanun teklifi için düğmeye bastı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığspor’un Elektrik Borcunu Meclis Gündemine Taşıyor…

Erol, kanun teklifi için düğmeye bastı

Elazığspor’un elektrik borcunun ortadan kaldırılması için harekete geçen Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, konuyu CHP Gurup Başkan Vekillerine aktarırken, diğer partilerin gurup başkan vekilleriyle de görüşeceğini açıkladı.
Elazığspor’da aylardan buyana bir türlü çözülemeyen elektrik borcu konusu, sonunda Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine taşınıyor.
Borcundan dolayı kesik olan elektrikler nedeniyle büyük sıkıntılar yaşanan Elazığspor Tesisleri’nde günün büyük bölümünde elektrik ihtiyacı jeneratör atacılığıyla karşılanıyor.
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şuanda Elazığspor tesislerinin elektriklerinin kesik olduğunu, toplam borcun 452 Bin TL’lik borç bulunduğunu ve bu borcun ödenemediğini belirtti.
“Şehir kulüplerini bu yükten kurtarmak lazım” diyen Gürsel Erol, şehir takımlarının o şehrin milli markası olan bir değer olduğunu söyledi.
Açıklamasında, konuyu CHP Grup Başkanvekili ile görüştüklerini  ifade eden CHP Elazığ Milletvekili Erol, diğer partilerin grup başkanvekilleriyle de görüşeceklerini kaydetti.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER