Gakgoş bu kez Belek'i seçti

Bordo-Beyazlılar, 2. Yarı hazırlıkları için 9 Ocak’ta Antalya Belek’te toplanacaklar

Gakgoş bu kez Belek'i seçti

 Pazartesi günü Adanaspor ile ilimizde karşılaşacak olan Elazığspor’da bu maçın ardından futbolculara 4 gün izin verilmesi planlanırken, Bordo-Beyazlı kafilenin, 9 Ocak’ta 2. Yarı hazırlıkları için Antalya’da toplanacaklar…

Uzun yıllardan buyana 2. Yarı hazırlıklarını Antalya’nın Lara İlçesi’nde Fenerbahçe Asbaşkanı Hemşehrimiz Nihat Özbağı’nın sahibi olduğu bir otelde yapan Bordo-Beyazlılar, bu yıl ise Lig’e Belek ilçesinde hazırlanmayı planlıyor…

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da devre arasında çizilecek olan yol haritası şekillenmeye başladı. Adanaspor Maçı sonrası 4 gün izin verilecek olan futbolcular, 9 Ocak’ta Antalya’da toplanacaklar.

Elazığspor’da Devre Arası programı yavaş yavaş şekilleniyor. İlk yarının son haftası oynanacak olan PTT 1. Lig’e yaklaşık 20 gün ara verilecek. Pazartesi günü Adanaspor ile ilimizde karşılaşacak olan Elazığspor’da bu maçın ardından futbolculara 4 gün izin verilmesi planlanırken, Bordo-Beyazlı kafilenin, 9 Ocak’ta 2. Yarı hazırlıkları için Antalya’da toplanması hedefleniyor.
Uzun yıllardan buyana 2. Yarı hazırlıklarını Antalya’nın Lara ilçesinde Fenerbahçe Asbaşkanı Hemşehrimiz Nihat ÖZBAĞI’nın sahibi olduğu bir otelde yapan Bordo-Beyazlılar, bu yıl ise Lig’e Belek ilçesinde hazırlanmayı planlıyor.
Alınan bilgilere göre Elazığsporlu yetkililerin Belek’te faaliyet gösteren bir otel ile anlaştıkları ve anlaşmanın 1-2 gün içerisinde karşılıklı olarak imzalanacağı öğrenildi.
Yapılan planlamaya göre 9 Ocak’ta Antalya Belek’te toplanarak 2. Yarı hazırlıklarına start verecek olan Elazığspor’da kafile yaklaşık 15 gün boyunca Antalya’da kalacak.
2. Yarının ilk haftasında deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak olan Elazığspor’da,  ilimizdeki o günkü hava koşullarının olumsuz olması durumunda Osmanlspor Maçı hazırlıklarının da Antalya’da yapılması gündemde.
Şayet ilimizdeki hava koşullarının olumsuz olması durumunda Elazığspor’un Antalya Kamı 1 hafta daha uzayabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER