Gakgoş Cuma günü topbaşı yapıyor!..

1.Etap hazırlık kampının ardından Teknik Direktör Orhan Kaynak tarafından takıma 2 gün izin verileceği öğrenilen, Elazığspor 2.Etap hazırlık kampı için 16 Temmuz’da Bolu’da toplanacak…

Gakgoş Cuma günü topbaşı yapıyor!..

Elazığspor’un kamp programı netlik kazandı. 29 Haziran Cuma günü kendi tesislerinde toplanacak olan Elazığspor, 13 Temmuz tarihine kadar Elazığ’da yeni sezona hazırlanacak.
Bordo-Beyazlı Takım 1.Etap Hazırlık Kampını 29 Haziran – 13 Temmuz 2018 tarihleri arasında Elazığ’da, 2.Etap Hazırlık Kampını 16 Temmuz – 3 Ağustos tarihlerinde Bolu Gerede’de yapacak…
1.Etap hazırlık kampının ardından Teknik Direktör Orhan Kaynak tarafından takıma 2 gün izin verileceği bildirilirken, Elazığspor’un 2.Etap hazırlık kampı için 16 Temmuz’da Bolu’da toplanacağı öğrenildi. Bolu Gerede’de bulunan bir kamp merkezinde 2.Etap hazırlıklarını sürdürecek olan Elazığspor, 3 Ağustos tarihinde hazırlıklara nokta koyacak.
Özellikle, Gerede’deki kampta hazırlık maçları oynayacak olan temsilcimiz, 4 Ağustos’ta Elazığ’da yeniden toplanacak. Elazığspor, 10 Ağustos’ta başlayacak olan Spor Toto 1.Lig’in ilk hafta maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER