Gençlerbirliği Maçı da Ş.Urfa’da!

Gençlerbirliği Maçı’nın,Yeni Malatyaspor’un Beşiktaş’la oynayacağı maçla çakışması nedeniyle Malatya’dan yine olumsuz yanıt geldi…

Gençlerbirliği Maçı da Ş.Urfa’da!

Atatürk Stadyumu’nun yıkım işlemlerinin başlaması nedeniyle İlk yarıdaki Altay maçını Sivas’ta oynadıktan sonra iki iç saha müsabakasına Şanlıurfa’da çıkan Temsilcimiz Elazığspor, Gençlerbirliği Maçı’nı da bu şehirde oynayacağı bildirildi…

Deplasman maliyeti ve taraftar desteğini arkasına almak için en yakın il olan Malatya’da maçlarını oynamak isteyen Elazığspor’a bu hafta da müjdeli haber gelmedi. Gençlerbirliği Maçı’nın, Yeni Malatyaspor’un Beşiktaş’la oynayacağı maçla çakışması nedeniyle Malatya’dan yine olumsuz yanıt geldi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği programa göre Bordo-Beyazlı Temsilcimiz’in Gençlerbirliği’yle 15 Şubat Cuma günü saat 19.00’da oynayacağı müsabaka Şanlıurfa GAP Stadyumu’nda oynanacak.

Bordo-Beyazlı ekibin Gençlerbirliği maçı sonrası yeniden Malatya’nın kapısını çalacağı ve kalan iç saha maçlarını Malatya Stadyumu’nda oynamak için girişimlerde bulunacağı bildirildi.

Alternatif Diyarbakır…

Bordo-Beyazlı ekibimizin alternatifleri arasında yer alan Diyarbakır’dan ret yanıtı geldi. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileriyle iletişime geçen Bordo-Beyazlı kurmaylar, “Burada iki takım maçlarını oynuyor, 3. bir maçı zemin kaldıramaz” yanıtını aldılar.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Can Zaza
Murat Can Zaza - 2 ay Önce

Birtane dostumuz kalmamış,Kimse sahasını bizimle paylaşmıyor,o zaman düşünmek lazım biz nerede yanlış yaptık acaba.Komşumuz Malatya spor Süper ligde fırtınalar estiriyor biz hala saha derdine düşmüşüz.Yazıklar olsun Elazığımızın yöneticilerine.Malatya vekilleri harıl harıl çalışıyorlar.

SIRADAKİ HABER