Göztepe&Giresun Maçı Cumartesi

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz, Ligdeki ilk Maçı’nda deplasmanda Ege Temsilcisi ile karşılaşırken 2.Hafta sahasında Giresunspor’u konuk edecek ve karşılaşmalar saat 22:00’de başlayacak

SPOR 06.08.2015, 19:53 06.08.2015, 19:53
1794
Göztepe&Giresun Maçı Cumartesi

18 Takımın mücadele ettiği PTT 1. Lig’in İlk Hafta Karşılaşmaları’nda 14 Ağustos Cuma günü 1 maç bulunurken, 15 Ağustos Cumartesi günü ise 3 maçın yer aldığı fikstüre göre ligde 16 Ağustos Pazar günü de 4 maç ve 17 Ağustos Pazartesi günü 1 maç oynanacak…

 

*2015-2016 Futbol Sezonu’nun K.Erciyesspor ile Boluspor arasında oynanacak karşılaşmayla açılmasını kararlaştıran TFF, Temsilcimiz Elazığspor’un Göztepe ile oynayacağı karşılaşmayı ise 15 Ağustos Cumartesi günü oynanacağını duyurdu...

 

Türkiye Futbol Federasyonu, PTT 1. Lig’in ilk 2 haftasında oynanacak karşılaşmaların programını açıkladı…

Federasyon tarafından belirlenen karşılaşma takvimine göre, 18 Takımın mücadele ettiği PTT 1. Lig’in 1. Haftası’nda Cuma günü 1 maç bulunurken, Cumartesi günü ise 3 maçın yer aldığı fikstüre göre ligde Pazar günü 4 maç oynanacak. Ligde ilk haftanın kapanış maçında ise 17 Ağustos Pazartesi günü Yeni Malatyaspor-1461 Trabzon karşı karşıya gelecek.

PTT 1. Lig’de 2015-2016 Futbol Sezonu’nun K.Erciyesspor ile Boluspor arasında oynanacak karşılaşmayla açılmasını kararlaştıran TFF, Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un Ege Temsilcisi Göztepe ile oynayacağı karşılaşmayı ise 15 Ağustos Cumartesi günü oynanacağını duyurdu...

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıkladığı programa göre; Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un, deplasmanda Göztepe’ye konuk olacağı müsabaka 15 Ağustos Cumartesi günü oynanacak ve karşılaşma Saat 22:00’de başlayacak. Öte yandan ilk hafta karşılaşmalarından Göztepe – Elazığspor ve Yeni Malatyaspor – 1461 Trabzon karşılaşmalarının hangi stadyumda oynanacağı ise Türkiye Futbol Federasyonu tarafından daha sonra açıklanacağı öğrenildi.

Giresun Maçı da 22:00’de…

Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1.Lig’de 2.Hafta Karşılaşmaları’nın da ayrıntılı programı açıklarken Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Ligin 2.Hafta Müsabakası’nda sahasında Karadeniz Ekibi Giresunspor’u konuk edecek. Elazığ Atatürk Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 22:00’de başlayacak.

*İşte program…

PTT 1.Lig 1. Hafta Müsabakaları:

14 Ağustos Cuma:

22.00 K.Erciyesspor-Boluspor

(Bş. Bld. Kadir Has)

15 Ağustos Cumartesi:

21.00 Denizlispor-Alanyaspor

(Denizli Atatürk)

22.00 Adana Demir-Karşıyaka

(5 Ocak Fatih Terim)

22.00 Göztepe-Elazığspor

(Stadyum Açıklanmadı)

16 Ağustos Pazar:

21.00 Giresunspor- Karabükspor

(Giresun Atatürk)

21.00 Altınordu-Samsunspor

(Denizli Atatürk)

22.00 Balıkesirspor-G.Antep Bş. Bld.

(Balıkesir Atatürk)

22.00 Şanlıurfaspor-Adanaspor

(Şanlıurfa GAP Arena)

17 Ağustos Pazartesi:

22.00 Yeni Malatyaspor-1461 Trabzon

(Stadyum Açıklanmadı)

 

 

PTT 1.Lig 2. Hafta Müsabakaları:

21 Ağustos Cuma:

22.00 Karabükspor-Denizlispor

(Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 22 Ağustos Cumartesi:

21.00 1461 Trabzon-K. Erciyesspor

(Hüseyin Avni Aker)

22.00 Elazığspor-Giresunspor

(Elazığ Atatürk)

22.00 Alanyaspor-Balıkesirspor

(Alanya Oba)

23 Ağustos Pazar:

21.00 Boluspor-Altınordu

(Bolu Atatürk)

21.00 Samsunspor-Adana Demir

 (Samsun 19 Mayıs)

22.00 Karşıyaka-Şanlıurfaspor

22.00 Adanaspor-Göztepe

(5 Ocak Fatih Terim)

24 Ağustos Pazar:

22.00 G. Antep Bş. Bld.-Yeni Malatyaspor

(Kamil Ocak)

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 20 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 2 6
2. Trabzonspor 2 6
3. Galatasaray 3 6
4. Fenerbahçe 2 4
5. Başakşehir 2 4
6. Alanyaspor 2 4
7. Beşiktaş 2 4
8. Gaziantep FK 2 4
9. Giresunspor 2 3
10. Antalyaspor 2 3
11. Kayserispor 2 3
12. Konyaspor 2 2
13. Ankaragücü 2 1
14. Ümraniye 3 1
15. Sivasspor 2 1
16. Hatayspor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 2 0
19. Kasımpaşa 2 0
Takımlar O P
1. Gençlerbirliği 2 4
2. Bodrumspor 1 3
3. Samsunspor 1 3
4. Eyüpspor 1 3
5. Göztepe 1 3
6. Boluspor 2 3
7. Altınordu 1 1
8. Adanaspor 1 1
9. Keçiörengücü 1 1
10. Rizespor 1 1
11. Tuzlaspor 1 1
12. Erzurumspor 1 1
13. Pendikspor 1 1
14. Bandırmaspor 0 0
15. Denizlispor 1 0
16. Manisa Futbol Kulübü 1 0
17. Sakaryaspor 1 0
18. Ö.K Yeni Malatya 1 0
19. Altay 1 0
Takımlar O P
1. M.City 2 6
2. Arsenal 2 6
3. Brentford 2 4
4. Tottenham 2 4
5. Newcastle 2 4
6. Leeds United 2 4
7. Chelsea 2 4
8. Brighton 2 4
9. Aston Villa 2 3
10. Nottingham Forest 2 3
11. Bournemouth 2 3
12. Liverpool 2 2
13. Fulham 2 2
14. Wolverhampton Wanderers 2 1
15. Leicester City 2 1
16. Crystal Palace 2 1
17. Southampton 2 1
18. Everton 2 0
19. West Ham United 2 0
20. M. United 2 0
Takımlar O P
1. Rayo Vallecano 2 4
2. Atletico Madrid 1 3
3. Real Betis 1 3
4. Villarreal 1 3
5. Osasuna 1 3
6. Real Madrid 1 3
7. Real Sociedad 1 3
8. Valencia 1 3
9. Celta Vigo 1 1
10. Athletic Bilbao 1 1
11. Barcelona 1 1
12. Mallorca 1 1
13. Sevilla 2 1
14. Espanyol 2 1
15. Real Valladolid 2 1
16. Almeria 1 0
17. Cadiz 1 0
18. Girona 1 0
19. Elche 1 0
20. Getafe 1 0
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@