Hakem ÇINAR'la 8. kez

Elazığspor-Adanaspor Maçı’nı aynı zamandan Eğitimci olan İstanbul Bölgesi Üst Klasman Hakemi yönetecek

Hakem ÇINAR'la 8. kez

 TFF Merkez Hakem Kurulu, PTT 1. Lig’de 2014–2015 Futbol Sezonu’nun İlk Yarı Son Hafta Karşılaşmaları'nı yönetecek olan hakemleri dün açıkladı... 

MHK, 5 Ocak Pazartesi günü saat 19:00’da  Elazığ Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Elazığspor-Adanaspor Maçı’nda İstanbul Bölgesi Üst Klasman Hakemleri’nden Serkan ÇINAR’ı görevlendirdi. Hakem ÇINAR, Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’un sırasıyla şu maçlarında görev yaptı;
14 Eylül 2003 Turkcell Süper Lig A.Sebatspor-Elazığspor (3-1) 1. Yardımcı Hakem, 23 Ekim 2004 Türk Telekom Lig A Elazığspor-Kayseri Erciyespor (2-0) 4. Hakem, 17 Şubat 2008 Bank Asya 1. Lig Elazığspor-Sakaryaspor (0-2) 4. Hakem, 28 Aralık 2008 tarihinde TFF 2. Lig 5. Kademe Grubu’nda Elazığspor-Adıyamanspor (1-0) 15 Aralık 2012 tarihinde Spor Toto Süper Lig’de oynanan ve golsüz berabere sonuçlanan SB Elazığspor-G.Antepspor, 2012–2013 Futbol Sezonu’nun 28. Hafta Maçı’nda Kayseri’de oynanan ve 4-1 yenildiğimiz Kayserispor-Elazığspor, son olarak bu sezon ligin 4. Haftası’nda Elazığ’da oynanan ve 3-0 kazandığımız Elazığspor-Orduspor Maçı’nda düdük çalmıştı.
*Yardımcı Hakemler…
Hakem Serkan ÇINAR’ın bu maçtaki yardımcılıklarını ise; Ş.Urfa Bölgesi Üst Klasman Yardımcı Hakemleri’nden Mehmet Şahan Yılmaz ile Kocaeli Bölgesi Üst Klasman Yardımcı Hakemleri’nden Nihat Samuk yapacaklar. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise Hatay Bölgesi Ulusal Hakemleri’nden Mehmet Karanlık görevlendirildi...

*PTT 1. Lig’de 16. Hafta;
TFF'den yapılan açıklamaya göre PTT 1. Lig’de 16. Hafta Karşılaşmaları'nın Programı ve MHK tarafından atanan hakemler şöyle…

 

PTT 1.Lig 16. Hafta Müsabakaları:

3 Ocak Cumartesi:

14:00 Ş.Urfaspor-Boluspor

Onur Karabaş

(Gap Arena Stadyumu)

18:30 Osmanlıspor-Antalyaspor

Volkan Bayarslan

(Osmanlı Stadyumu)

4 Ocak Pazar:

13:00 Samsunspor-Altınordu

Özkan Çeliker

(Samsun 19 Mayıs Stadyumu)

13:30 Adana Demirspor-Bucaspor

Abdullah Yılmaz

(5 Ocak Fatih Terim Stadyumu)

13:30 Orduspor-Alanyaspor

Koray Gençerler

(19 Eylül Stadyumu)

13:30 Gaziantep BB-Giresunspor

Kutluhan Bilgiç

(Kamil Ocak Stadyumu)

16:00 Karşıyaka-Kayserispor

M.İlker Coşkun

(Yeni Buca Stadyumu)

5 Ocak Pazartesi:

19:00 Elazığspor-Adanaspor

Serkan Çınar

(Elazığ Atatürk Stadyumu)

19:00 Manisaspor-Denizlispor

Deniz Çoban

(Manisa 19 Mayıs Stadyumu)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2015, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER