Hocamız görevinin başında!

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Teknik Direktör Ümit Özat’ın istifa ettiği yönünde ki haberlerin asılsız olduğunu söyledi

Hocamız görevinin başında!

Pazar gecesi Ulusal Spor Kanallarında son dakika haber olarak duyurulan ve Elazığspor teknik direktörü Ümit Özat'ın istifa ettiği söylentileri kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Pazar gecesi yayılan bu istifa haberine teknik direktör Ümit Özat ve Başkan Selçuk Öztürk'ten ise gecikmeden cevap geldi. Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Başkan Selçuk Öztürk, böyle birşeyin söz konusu olmadığını ve bu haberlerin Elazığspor'u yıpratmak için yapıldığını söyledi.
Öte yandan sportif direktör Mehmet Kaplan’ın da görevinin başında olduğunu söyledi. Öztürk ayrıca, bu hafta oynanacak Kayseri Maçı sonrası teknik direktör Ümit Özat’la birlikte bir araya geleceklerini ve transfer çalışmalarına başlayacaklarını söyledi. 
 
Öztürk; “Devrearası sözleşme yenileyeceğiz…”
Öztürk, teknik direktör Ümit Özat'la hiçbir sorunlarının olmadığını ve kendisiyle devre arasında sözleşme uzatacaklarını belirtti. Elazığspor'un iyi yolda olduğunu ifade eden Öztürk, devre arası transfer döneminde yapacakları transferlerle daha üst sıraları kovalayacaklarını söyledi. Öztürk, ayrıca herkesi Elazığspor'a destek olmaya davet ettiklerini belirterek, bu yolda yalnız bırakılmamalarını istedi.
 
Özat; “Bilgim yok.”
İstifa haberleriyle ilgili bir açıklamada konunun muhattapı Ümit Özat'tan geldi. Başarılı teknik adam verdiği demeçte, böyle birşeyin bilgisi dışında olduğunu ve görevinin başında olduğunu söyleyerek taraftarların endişe duymamasını istedi. Söz konusu olay ise pazar akşamı Beyaz Tv'de yayınlanan Derin Futbol programında eski hakem ve televizyon yorumcusu Ahmet Çakar'ın Ümit Özat'ın istifa ettiği haberiyle patlak verdi. Programda yorumcu olarak görev yapan Ahmet Çakar, Ümit Özat'ın istifa ettiğini söyledi. Yine TRT Spor'da yayınlanan Bekle Süper Lig programında ise Ümit Özat'ın istifa ettiği haberi sıcak gelişme olarak duyuruldu.
    

 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER