İlk Rakip Tunceli

Sarı-Lacivertli Temsilcimiz İl Özel İdarespor U-16 Takımı Bingöl Grubu ilk maçında Tunceli Cengiz Plaza ile karşı karşıya gelecek…

İlk Rakip Tunceli

2018- 2019 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları Bingöl Grubu’nda ilimizi temsil edecek İl Özel İdarespor U-16 Takımı grubunun ilk maçında yarın Tunceli Cengiz Plaza ile karşı karşıya gelecek…

10 Takımın A ve B olmak üzere 2 ayrı grupta mücadele ettiği U-16 Ligi Final Maçı’nda Beyhan Belediyespor’u 5-0’lık skorla mağlup ederek Elazığ şampiyonu olan ve 1.Kademe Müsabakaları’nda ilimizi temsil etmeye hakkazanan İl Özel İdarespor U-16 Takımı Bingöl Grubu’nda 2.Kademe’ye yükselmek için mücadele edecek.

Sarı-Lacivertliler Bingöl Grubu’nun ilk maçında bugün saat 18:00’de Tunceli Temsilcisi Cengiz Plaza ile karşı kaşıya gelecek. İl Özel İdarespor grubun 2. Maçı’nda ise yarın Erzurum Temsilcisi Yakutiyespor ile karşılaşacak. Temsilcimiz 2 maçtan da galip gelmesi halinde Cumartesi günü diğer grubun lideri ile final maçı oynayacak.  

Günışığı gazetesi olarak Temsilcimiz İl Özel İdaresi U-16 Takımı’na Bingöl Grubu 1.Kademe Müsabakaları’nda başarılar dileriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER