Kitap Satış Gelirini Elazığspor'a Bağışladı.

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu,Elazığ kitap fuarında satışa sunduğu kitabının gelirini Elazığspor’a bağışladı.

Kitap Satış Gelirini Elazığspor'a Bağışladı.

Elazığspor’un kuruluşunun 50. yılında derlemiş olduğu makalelerini bir kitapta toplayan ve ismini “Elazığspor Elazığ Halkınındır” olarak belirleyen Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, 23 Kasım -2 Aralık tarihleri arasında Elazığ’da gerçekleşen 2. Kitap Fuarındaki satış gelirini Elazığspor’a bağışladı.
Kitap fuarındaki satıştan 1000 tl gelir elde eden Devecioğlu, bu geliri kulüp çalışanlarına devir ederken, Elazığspor ürün satış mağazasında satılmak üzere de 2500tl değerinde kitap bağışında bulundu.
Elazığspor’un bu zor gününde karınca kararınca kendisinin de bir katkı sunmak istediğini belirten Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, yapmış olduğu açıklamada “umarım bu davranışımız tüm Elazığspor severlere örnek olur, bu vesile ile tüm spor severleri Elazığspor’a destek olmaya çağırıyorum, umarım Elazığspor kısa sürede bu sıkıntılardan kurtulur” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER