Kritik toplantı bugün

İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda pazartesi günü yapılması planlanan ve Elazığspor’un kaderini belirleyecek yönetim kurulu toplantısı bugün saat 19:00’a ertelendi… 

Kritik toplantı bugün

Gençlerbirliği’ne 3-1 mağlup olarak bu sezona kötü bir başlangıç yapan ve halen daha galibiyetle tanışamayan Tetiş Yapı Elazığspor’da yönetimin yapması beklenen kritik toplantı ertelendi.
Kanal Fırat’ta yayınlanan maraton programına telefonla bağlanarak yöneticilerin istifalarının cebinde olduğunu ancak yönetim kuruluyla bir toplantı daha gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan İrfan Yumakgil’in dün öğlen saatlerinde kulüp tesislerinde yöneticilerle masaya oturması bekleniyordu. Göreve devam edip etmeyeceklerini ifade eden Başkan Yumakgil’in yöneticilerle yapacağı istişare toplantısının ertelenme gerekçesi ise kulüpten yapılan yeni bir açıklamayla ortaya çıktı.
Konuyla ilgili olarak Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada; Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğunun il dışında olması sebebiyle toplantının Çarşamba günü saat 19.00’a ertelendiği ifade edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 10:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER